reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wruciłam - wróciłam
pszewijak- przewijak ...na litość boską !
mojimi - moimi !!
bulami- bólami !
pomurzcie- pomóżcie !
lekasz- lekarz !

błagam o trochę ortografii
[/COLOR]




L4dY-bIrd zastanawiałam się, która pierwsza "odważy" się zwrócić na to uwagę ;-)


No ja własnie spakowałam w torbę szpitalną suszarkę do włosów, na śmierć bym zapomniała, a nie chcę wyglądać jak zmokła kura.:tak::tak:
Pewnie większość z nas zapomniała o tym:sorry2: bo nie było na liście hehe.


Ja pamiętam, ale suszarki jeszcze nie spakowałam...chociaż spakuję chyba tą mniejszą...wczoraj pakowałam kosmetyki...to dziś spakuję suszarkę ;-)
 
reklama
Ja tez spakowałam suszarke, na szczescie mam dwie a jak bede wychodzic ze szpitala to jeszcze mężowi powiem zeby mi przyniósl prostownice:-D
Dobra ja uciekam, bo w koncu nic dzis nie zrobie.
Buziaki, wpadne wieczorkiem:*
 
Ja jak nie umyję głowy co 2 dni to czuję się strasznie chora.:sorry2: a jak nie wysusze włosów to stercza na każdą stronę.

mam to samo, jak chodziłam do pracy to codziennie rano myłam nawet, bo wydawało mi się, że muszę i codziennie, suszenie, czasem prostowanie...a teraz jak w domciu siedzę to co dwa, trzy dni myję i jest ok :-)
 
no kazda zastanawia sie co z Zwolinka ja tez jestem ciekawa jak sie czuje mogła by do ktures sie odezwac i napisac jak tam u niej
.A ja nadal sie zastanawiam co mam robic isc do tego szpitala czy nie
 
Przyszła Mamo, jeżeli Cię boli, to oczywiście że iść do szpitala, najwyżej zbadają i wypuszczą do domu. W końcu chodzi o coś więcej, niż tylko to, że nam się "nie chce iść do szpitala", prawda?
 
mam to samo, jak chodziłam do pracy to codziennie rano myłam nawet, bo wydawało mi się, że muszę i codziennie, suszenie, czasem prostowanie...a teraz jak w domciu siedzę to co dwa, trzy dni myję i jest ok :-)
mi chyba coś zostało z czasów kiedy pracowałam, wstaję co rano i pierwsze co to musze się ubrać jakbym miała gdzieś zaraz wyjść, umalować, umyć i ułożyć włosy, dopiero potem zjeść śniadanie. :sorry2: Taki nawyk i nawet jak nikogo nie ma w domu obowiązkowo musze jakoś wyglądać, to poprawia moje samopoczucie.:-p

A wczoraj pobaraszkowałam troszkę z mężem, ale nic a nic dupcią nie ruszyłam hihihi, nie miałam siły i leżałam jak słonica na boku. mam wrażenie że główka jest bardzo bardzo nisko, zreszta przy badaniu lekarz tak stwierdził że ją czuje wiec boję się troszkę z mężem ten teges
 
reklama
:tak:ja na 13 ide na KTG jestem po zakupach po spacerku... i strasznie mi sie oddycha jakbym z pol tony ziemniakow przerzucila... masakra ale nie mam kondycji...;-);-)

a wiecie co?? co do pakowania to nawet nie pomyslalam o suszarce do wlosow wlasciwie sie nie dziwie b o nigdy nie uzywam...:tak:u nas znow zepsul sie samochod:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tym razem rozrusznik padl normalnie co chwile jakies wydatki pewnie ladnie to bedzie kosztowac...
 
Do góry