reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Magda wydaje mi się, że truskawki mają właściwości uczulające niestety- ja też bardzo lubię i ubolewam nad tym, ale najlepiej będzie zapytać chyba pediatrę jak urodzi się dzidziuś :-)

Wigma dzięki za życzenia

Ja również życzę Wam Wszystkim Wesołych Świąt, pysznego jedzonka i żebyśmy przetrwały z brzuchami przez te Święta ;-), no i najważniejsze odpoczynku, pogody to chyba raczej nie ma co życzyć, bo i tak nie będzie :wściekła/y:
 
reklama
zwolninka
dzidza ma gorszy dzień, moja też dzisiaj nie daje znaku, w nocy szalała a teraz chyba śpi:tak: Nie martw się połóż się na boku, zjedz coś słodkiego to dzidzię powinno ożywić.
 
Wigma dziękuję za życzenia,
Madamagda niestety nic na nią nie działa, ani leżenie n a boku ani słodkie ani rączki położone na brzuszku:zawstydzona/y:
 
Zwolinkomoja dzidzia też czasem malo sie rusza ale czytalam ze dzidzia ma coraz mniej miejsca i dlatego nie czuc często ruchów. Jeśli się martwisz to podejdz do szpitala i popros zeby zrobili Ci ktg. Ja bylam wczoraj i wszystko jest dobrze u Ciebie będzie tak samo
 
Zwolinka, u mnie też czasem cisza, ja wtedy dośc mocno ruszam brzuszkiem i mała się budzi;-), ale czasem i to nie pomaga....napewno śpi
 
Zwolinka, ja też tak miałam jakiś czas temu, ale to trwało jeden dzień, nie martw się, to podobno normalne.:tak:
 
Zwolinka, dziewczyny mają rację, napewno jest wszytsko dobrze, Dzidzia albo śpi, albo poprostu nie chce jej się ruszać, bo pogoda paskudna, albo nie ma już tyle miejsca. Napewno wszytsko jest dobrze :tak:
 
Na razie staram sie nie panikować:zawstydzona/y: powiedzialam sobie że muszę wytrzymac do kwietnia, czyli do 36 tyg.Potem już niech dzieje sie co chce,oby Malutka była zdrowa;-)
 
reklama
Za oknami śnieżek śnieży… Cóż to, spójrz, zajączek bieży! Komu Święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy? Zmartwychwstały z Grobu wstanie, A tu śnieg na powitanie. Wiosna drzewa przystroiła, Białym puchem wykleiła. Cóż, tak Święta te spędzimy: Alleluja w czasie zimy. Ale radość w nas wiosenna, W sercach brzmi nam wciąż „Hosanna” Chcę Wam życzyć moc Radości, I Pokoju i Miłości. Na „dyngusa” ciepłej wody Świętowania aż do środy.







Bardzo dobrze pasuje ten wierszyk na zbliżające się święta. :-):-)
 
Do góry