reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzien dobry Majoweczki!

No to widze, nie bylo mnie tylko od 17tej od wczoraj, a tu tyle nowych wydarzen...

Natala - trzymam kciuki za poniedzialek, napewno sobie poradzicie, badzcie silne.

Kathy - ja tez niestety nic nie wiem o tej chorobie, ale tak jak pisaa Maja, duzo dzieciaczkow to spotyka, a rodza sie zdrowiutkie i bez zadnych komplikacji!:-)

Puchatka - najwazniejsze, ze sytuacja opanowana, a jak sie bedziesz oszczedzac, to spokojnie dzidzie donosisz do terminu.:-)

Ja zmykam na spotkanie ze znajoma ciezarowka, wiec odezwe sie po poludniu.:-)

A, wczoraj bylam w Tesco, zakupilismy dwa proszki jelp w promocji. i oczywiscie kupe innych rzeczy... dla dzidzi jeszcze chusteczki w promocji w czteropaku.:-D

Milego dnia Dziewczyny!
 
reklama
15003862c31d1e7eeefaa8e01b2e752355db4c,14,19,0.jpg
Niech aniołki czuwaja nad naszymi pociechami​
 
ja również witam Majóweczki

Faktycznie coraz więcej złych wiadomości ale dzieciaczki są w końcu silne i sobie poradzą;-) ja dzisiaj na 17 znowu idę do lekarza z wynikami i zobaczymy co mi powie:confused: mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

A moja Zosia ostatnio się bardzo ruchliwa zrobiła:-) i bardzo lubi kopać mamusię w pęcherz:-p

Pozdrawiam i miłego dnia życzę:-)
 
Witam.... jejku ale wieści znów :-:)-:)-(

Kathy, trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze. Sama pisałaś zdaje się że oboje z mężem urodziliście się jako małe noworodki, więc pewnie dzidzia będzia mała ale zdrowa. Mocno trzymam kciuki, pisz kochana jak najczęściej...!!

Natala, trzymaj się słoneczko, będzie dobrze!! A może lekarze w szpitalu jeszcze spróbują powalczyć z ciśnieniem i potrzymać Was w całości?

Tolka, jesteśmy z Tobą i Patryczkiem - pamiętaj, czekamy na Ciebie!

Puchatko, leż i oszczędzaj się.... jak widać przynosi to dobre rezultaty.

Faktycznie maj jakiś pechowy :-( Ojej oby już jak najszybciej nadszedł!
 
Witam majóweczki
Rzeczywiście pechowy ten maj
Kathy i Natala trzymajcie się wszystko będzie dobrze.
Puchatko wypoczywaj dużo.
 
reklama
Dotkass, Aurelia miała także w planach zakupy, mam nadzieję że jej milczenie oznacza tylko to, że była zmęczona....
 
Do góry