reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam Was Kochane Majóweczki :-)

Parę dni mnie nie było, miałam kilka spraw do załatwienia poza domem, a wczoraj nie siadałam do kompa, bo z mężusiem chciałam posiedzieć ;-)

Rozpisałyście się, trochę zajmie mi czytanie :-D

Czy dobrze zrozumiałam, że jedna z nas urodziła?? Pewnie wpływ piątkowej burzy i wiatrów?
 
reklama
Ale dzisiaj sobie pospałam...chyba byłam bardzo zmęczona po wczorajszym dniu :-D i do tego przez całą noc mnie skurcze w łydkę brały :-p:-p:-p straszne..

A my będziemy w trójkę w pokoiku. Będziemy mieszkać z moimi rodzicami mam nadzieję że nie będzie źle. Dobrze że chociaż pokoik jest w miarę duży:-) A na swoje też pewnie kiedyś pójdziemy tylko kto to wie kiedy to nastąpi:-p


Miłego dnia życzę:-):-):-)

My też w jednym pokoju będziemy, ale w mieszkanku sami bez rodziców, wynajmujemy mieszkanie, mam nadzieję, że już nie długo :-(. Mieszkanko jak na jeden pokój z kuchnią i łazienką spore, bo ok 40 m ma, więc ciasno nie będzie, no i taras mamy spory, ok 12 m, więc na powietrze będę mogła wystawiać :-). My sami jak było ciepło, gdy tylko wracalismy z pracy siedzielismy na tarasie, bo przyjemnie, tymbardziej, że piękne drewniane mebelki mamy :-)
 
Dotkass tak jedna majoweczka sie juz rozpakowala.Vivien urodzila Krzysia 19 lutego,a miala termin na ok 2 maja.
 
Dotkass tak jedna majoweczka sie juz rozpakowala.Vivien urodzila Krzysia 19 lutego,a miala termin na ok 2 maja.

Ja w piatek, gdy była taka straszna burza (jak nigdy w lutym) i wiatrzysko, to modlilam się w duchu, żeby nie zacząć rodzić. Nocowałam akurat u Mamy, a Niunia tak strasznie się wierciła i brzuszek mnie bolał...ale jest ok. Chociaż te pogody są strasznie zdradliwe :baffled:
 
Krzyś śliczniutki :-)

U nas tez słoneczko swieci tylko wieje ostro...az szybe rozbilo bo przeciag zrobili dobrze ze nie ja bo by bylo:-p

Ja wstalam dzis chorawa z gardlem i głową puchnaca mój brat to samo chyba jakiś wirus z tej szkoly choc ja oczywiscie przez to niby ze wczoraj szalałam na basenie ale juz lepiej troche.....
 
Hej dziewczyny !!!! tez jestem majówka ale wpadam do was bardzo rzadko, czesciej przesiaduje na e-mama, u nas jeszcze zadna nie urodziła, czy moge zapytac jak to sie stalo ze jedna z was urodziła tzn. okolicznosci, ja tez omal nie urodzilam w 27 tygodniu wylądowalam na 5 dni w szpitalu ale udalo im sie wszystko zatrzymac:-)na szczescie, dlatego tak bardzo mnie interesuje jak ta dziewczyna urodziła
 
Witam i ja
Ogromnie się cieszę, że Krzyś i Vivien czują się dobrze.:-):-):-)

A my już po pierwszym spacerku razem z Oliwką od nie pamiętam kiedy po choróbskach. Od razu chce się żyć. U na temperatura ok 10 stopni, ale jak wyszłyśmy to zaczęło mocno wiać i mżyć. Ale dobry i taki spacerek. Trzymajcie się dziewczyny, które dopadają teraz jakieś wirusy:elvis::elvis::elvis:.
 
Paulina niestety mamy bardzo malo wiadomosci o Vivien,ktora urodzila.Lezala w szpitalu i tylko jej maz czasem cos napisal.Najpierw w pazdzierniku trafila na 2 mce doszpitala bo miala krwawienia a pozniej w styczniu zaczely jej sie saczyc wody plodowe i lekarze stwierdzili,ze najpozniej do konca lutego wytrzyma.
 
Witam Was Majóweczki Kochane
Grześ
koniecznie pozdrów Vivien naprawdę ciepło się robi na serduszku jak piszesz dobre inf o Krzysiu, napisz co u żony:tak:

I pomyśleć, że nasze dzieciaczki będą tak wyglądać w 31tc niby kruszynki takie ale jak sie patrzy to takie "duże" i jescze przed nimi 9 tc:-) ale fajowo;-)
Idę szukać smoczków Tommee Tippee bo znów wątek ten zapodziałam:baffled::-D:-D
 
reklama
Do góry