reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Sylwia ja juz wiem ze bedzie dziewczynka i taka to radosc bo mam w sierpniu wesele i juz na naszym weselu bedzie jak laleczka ubrana i pewnie bedzie sie domagac mamy w kosciele i to dopiero przejscie bedzie ale powiedziala sobie ze straszniejsze bedzie dla mnie to wesele niz porod... ale jak to przejde to wszystko inne tez hehehe:-D:-D:tak:;-):-)
 
reklama
ja pije bardzo duzo wody mineralnej z cytryna ok 1,5litra dziennie plus jakies cieple napoje strasznie mi tez chce sie pic niewiem czemu :baffled:
 
Witajcie kochane!
Ja już umyta w łóżeczku leżę. Jestem strasznie padnięta, cały dzień poza domem, nogi mam spuchnęte że buty się zrobiły za ciasne.
Byłam u męża w sklepie, w OBI wybraliśmy kolory, będzie ekstra.
Nadrobiłam zaległości bo piszecie tak dużo, nie nadążam. :-):-)
 
WiKtOria ja tez odczuwam nieziemskie pragnienie czasami to nawet dwie butelki mineralnej w ciagu jednego wieczora wypijam:baffled:i tez z cytryna i to im wiecej i im bardziej kwasne tym lepiej...:tak:na poczatku to nawet myslalam ze mi sie cukrzyca ciazowa zaczyna bo wtedy tez ma sie ogromne pragnienie ale nie poprostu zamieniam sie w kaczke:-D
sylwia85 ja tez strasznie nastawiona bylam na coreczke i jak nam lekarz powiedzial ze bedzie chlopiec to...:baffled: obrazilam sie na caly swiat, ze jak to cale zycie myslalam ze jak bede miec dziecko to bedzie to coreczka a tu prosze siusiak!:-)
 
Witajcie majóweczki
Już wrócilismy ze Zwardonia fajnie bylo tylko brakowało nam śniegu. Znajomi wzięli sanki dla swojego maluszka i ani razu nie zostały użyte. Mieliśmy pecha.
 
Witam wszystkich cieplutko!! Ja znow na chwilke,ale juz za 2 tygodnie sie to zmieni i zasiade z wami na dobre :-) zostawiam prace to juz postanowione bo ostatnio niewiele brakowalo a musieli by mnie wynosic, nawet nie zdawalam sobie sprawy ze to doslownie sekunda a czlowiekowi duszno slabo i nie wiadomo co jeszcze,wiec nie ma co sie przemeczac,musimy odpoczywac :-)

Widze ze juz wszystkie zaczelyscie robic zakupy dla swoich pociech a ja nie mam jeszcze nic :-( Chodze tylko i ogladam i zawsze wychodze ze sklepu zla bo nic nie moge kupic. Moja ciaza byla zagrozona a teraz kazdy na mnie krzyczy ze chce juz cos kupic ze to niby za wczesnie i wogule:-( A ja nawet tak do konca nie wiem czy to bedzie coreczka, bo lekarz zaznaczyl ze nie daje 100% pewnosci. A dla takich niemowlakow sa takie sliczne rzeczy ze az ciezko sie oprzec i nie kupic;-) Ale juz nie zanudzam ;-)



_WiKtOriA_ wiesz chyba kazda z nas czuje sie teraz jak na wiecznym kacu :-D oczywiscie zartuje , ale tez odczuwam odgromne pragnienie , caly czas moglabym pic pic pic
 
Marlene - to nie jestes sama, bo ja nie mam jeszcze ani jednej rzeczy dla dzidzi zakupionej... Czekam az bedzie znana plec i moze zaczne kupowac.. a to juz za tydzien.:-)
Sylwia - ja tez na poczatku marzylam o danej plci... najpierw chcialam chlopaka, pozniej dziewczynke... a teraz chce poprostu by bylo zdrowe.:-) Nawet nie jestem w stanie powiedziec czy "wolalabym" tak naprawde syna czy corcie, gdybym miala jakikolwiek wybór...
Katja - no to to bulgotanie to u mnie tak samo bylo, a kilka dni pozniej kopniaczka poczulam...:-) Jak się stresuję, to dzidzia też mnie kopie...
 
właśnie chyba sobie cos zrobiłam w mały palec u prawej stopy :dry:wracałam z łazienki i jak wyrżnęłam w drzwi to normlanie oddechu mi zabrakło mam nadzieję że to przejdzie narazie rozsadza mi normalnie całą stopę :wściekła/y::wściekła/y:nie ma jak zdolnym być :baffled:
 
reklama
No jak bedzie chłopaczek to niedlugo trzeba bedzie pomyślec o dziewczynce :-D nie no tak faktycznie to i tak planuje wiecej niż jedno i parke na pewno więc zobaczymy co sie pierwsze do mamusi pcha:-) mam nadzieje ze nie bedziemy szukać jak dziadkowie męzusia 6 chłopców i dopiero 7 dziewczynka no ale to pewnie w tamtych czasach im obojetne bylo a że tyle sie trafiło...

Tak naprawde to jak w szpitalu byłam to myślałam tylko o tym żeby zdrowe było i żebym donosila bez problemow bo jak widzialam jak niektore sie meczą już wyżej w ciązy to ja chciałam juz urodzić duże i zdrowe dziecko ale jeszcze trzeba troche poczekać żeby rzeczywiscie urosło
 
Do góry