reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień dobry!

Ja standardowo już w pracy... dzidzia wczoraj mocno dawała mi znać o sobie, a i dzis z rana juz dostalam dwa mocniejsze kopniaki.. nadrabia, po tym jak długo się nie odzywała.;-)
Sylwia - znam kilka małżeństw, które próbują, żeby w końcu chłopak się pojawił... mój mąż ma 3 starsze siostry, ale w końcu doczekali się męskiego potomka... jeden z szefów w pracy - 4 córki i myśli coby dalej działać.:-D Ja zawsze chciałam mieć dwójkę, ale mieszkając w Polsce, zastanawiamy się czy przy jedynce jednak nie zostać...:-(

Miłego dnia Wszystkim!
 
reklama
Witam Was znad aromatycznej filiżanki kawy...;-)

Wiktoria- ruchy są , ale czasem jak jestem zabiegana i nie mam czasu aby skupic sie na odczuwaniu to wydaje mi sie że maleństwo nie daje znac o sobie. Tymbardziej że mam jeszcze w pamięci kopniaki Mieszka, a uwierz mi, że to smyranie i kopniaczki które teraz mamy przyjemność odczuwać to nic w porównaniu z prawdziwymi kopniakami i wierceniem dziecka w 8 miesiącu. Oj bolało wtedy :baffled:

Sylwia - Ja mówiłam zawsze że dwójke dzieci na pewno będę mieć a może nawet trójkę. Po pierwszym porodzie zaraz zrewidowałam swoje poglądy - nigdy więcej! Na szczęście mi przeszło i kolejny bobas w drodze :-)
 
Agusia - po porodzie to chyba większość kobiet stwierdza, że nigdy więcej.:-D a później w jakiś magiczny sposób podejście się zmienia...:-) Ja narazie myślę, że zaraz po urodzeniu chciałabym z jednej strony kolejne... no ale zawsze jest dużo obaw, chociażby jak człowiek sobie finansowo poradzi. Teraz nie mamy zle, ale co będzie za kilka lat i takie tam...
 
Witajcie kochane!
Ja jeszcze kwitnę w łóżeczku ;-) ale już wstaję bo burczy w brzuszku.
Noc miałam okropną co 2 godziny wstawanie, te ciągłe parcie na pęcherz daje się we znaki:wściekła/y::wściekła/y: a mój mąż gadał przez sen, chyba ze zmęczenia :-D.
 
Łania - wiesz ja pewnie bym się świadomie jeszcze nie zdecydowała, ale stwierdziłam, że nie będziemy używać żadnej metody antykoncepcyjnej poza "kalendarzykiem małżeńskim", który jak wiadomo żądzi sie swoimi prawami. Kiedy będzie to będzie. No i nadeszło niespodziewane :-D Najpierw stwierdziłam że za wczesnie, że jeszcze chciałabym Mieszka wypiejdać, wychuchać, ale potem pomyślałam sobie, że fajna sprawa - będa miały ze soba dzieciaczki dobry kontakt a my przebrniemy przez pieluchy za jednym razem :tak:
 
Agusia - no to fakt, zgadzam się, że mniejsza różnica wieku między rodzeństwem jest lepsza.:-) Mieszko będzie miał dużo lepszy kontakt z Siostrą/Braciszkiem, a i Wam jako Rodzicom chyba będzie łatwiej. Ja jeśli przemyślimy z mężem i będziemy chcieli kolejne dziecko, to najbardziej chciałabym zajść w ciążę pół roku po urodzeniu pierwszej dzidzi...
 
cześć dziewczyny
moim marzeniem jest mieś conajmniej 4 dzieci, ale niestety ze względów zdrowotnych jest to moje ostatnie dziecko, chyba że medycyna pójdzie do góry i za kilka lat się wszystko zmieni :)
 
hej dziewczyny na zamknietym wkleilam wam moje zdjecia z brzuszkiem niestety sa z telefonu ale jeszcze dodam z aparatu w wolnej chwili
 
Witam. Ja nie wiem czy piosalam bo nie pamietam w jakim momencie wylaczyli bb ale ja zawsze chcialam miec dwoje lub troje dzieci,no i ostatnio moj malzonek stwierdzil ze jeszcze jedno zrobimy....pwenie chce upolowac chlopaka:) No ale zobaczymy.A jak urodzilam Vanesske to ani razu przez mysl mi nie przeszlo ze nigdy wiecej,poprostu wbilam sobie do glowy ze tak musi byc i ajk chce miec dziecko to trzeba sie poswiecic przez 9 miesiecy i pozniej jeszcze wymeczyc sie pod czas porodu.:)
 
reklama
Dziewczyny Michał przyniósł kompa z pracy i już się cieszyłam,że do powrotu naszego kompa będę miała ten a tu dupa....Zabierają migo, więc nie będe miała dostępu do netu. Będe o Was myślała i mam nadzieje,że lada moment będę miała już swój.
Będę o Was myślała. Pozdrawiam i ma nadzieje,że do szybkiego klikania.
 
Do góry