reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziewczynki
zadzwoniłam do laboratorium i pani od razu podała mi wynik IgM jest ujemny wynik w normie, nie jestem chora !!!!:-):-):-)
Kamień z serca:tak:
 
reklama
Mi sie wydaje,ze tak ale najlepiej ci odpowie dzis ginekolog jak pomierzy i oceni wszystkie narzady dzidziusia.Ja mialam 9 tyg przerwy miedzy usg i duuuza roznica byla w wielkosci dzidziusia.Na tym z 11t6d bylo ok 5 cm i caly sie miescil na ekranie a teraz to tylko albo glowa i kawalek klatki piersiowej albo nozka,dziecko juz za duze jest zeby je w calosci zobaczyc.
 
Aniusia
oddycham z ulgą, moja dzidiza nie jest narażona na tą straszną chorobę. Nie wiem czy jest sens powtarzać badanie za 3 tygodnie, bo tak zalecają przy podwyższonym IgG.
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo duzo szykowania i zakupow hehe i nawet nie chcialo mi sie siasc na kompa....

magda- bardzo sie ciesze ze mniej wiecej juz wiesz bedziemy mialy corunie... hehehe moj maz tez sie cieszy ale z poczatku nie bardzo wiedzial co on bedzie robil z coreczka hehehe:-D ale teraz to rozmaiwa z nia chce nawet objac ale nie wychodzi mu juz czuje ruchy wiec sie napusza jak poczuje wiec jest teraz super smiesznie.....:tak:
 
a ja własnie byłam w aptece i zakupiłam swojej teściowej i babci prezenciki pod choinkę w postaci witaminek VITRUM SENIOR :) obie Panie przydadzą się w opiece nad dzidzią, więc muszę o nie dbać :-D:-D:-D
 
reklama
Aniusia
oddycham z ulgą, moja dzidiza nie jest narażona na tą straszną chorobę. Nie wiem czy jest sens powtarzać badanie za 3 tygodnie, bo tak zalecają przy podwyższonym IgG.
a wczesniej będziesz jeszce widziała swojego lekarza?? bo jeśli tak, tomoże nie ma sensu wydawać pieniązków, zanim on oceni sytuację...w sumie sama nie wiem, co bym zrobiła na Twoim miejscu, bo tu w końcu chodzi o zdrowie Hani :) a może masz możliwość zadzwonic do niego i zapytać.....
 
Do góry