reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Hehe
oj jakbym ja kupiła mojej mamie tabletki dla seniora to by się załamała. Moja mama nawet na babcię nie wygląda, ma 43 lata, mogła by mieć jeszcze jedno dziecko. Za to teściowej 64 lata już by się przydało hihi
Aniusia
mam wizyte 3 styczna, głównie ide po zwolnienie, ale przy okazji podpytam.
 
reklama
Moja teściowa w tym roku skonczyła 50 i na tych tableteczkach jest napisane, ze SENIOR to najlepsze dla ludzi po 50-tym roku życia...będzie śmiechu :-D:-D:-D
a tak serio, to takie witaminki bardzo dobrze robią starszym osobom...
 
A wiecie, co, przed chwilką dzwoniłam do mojego szpitala, żeby podpytać o szkołę rodzenia i Pani mnie zaprosiła na połowę stycznia ....jakoś tak fajnie mi się zrobiło, tym bardziej, że wczoraj mój Łosiek (czyt. Mężulek) stwierdził, ze będziemy tam chodzić razem :-):-):-)
 
Oj Aniusia
ale ci zazdroszczę, ja raczej nie będę uczestniczyć w szkole rodzenia, a tym bardziej mąż by po nowym roku nie znalazł czasu. Od styczna ruszamy z własnym interesem. Nerwy już sa czy wszystko się uda.:happy2:
 
Na pewno się uda :) My tez mamy włąsną firemkę, oczywiscie ząłożoną na mnie,m zeby płacić mniejszy ZUS, bo pracując na etacie i mając włąsną działalność, płace tylko skłądkę zdrowotną, bo ciężko byłby nam wyrobić na prawie 8 stówek miesięcznie...przez to mój Łosiek jest bezrobotny, nie lecą mu składki na emeryturę, ale kto z nas może być pewnien tego, że dostanie cokolwiek???:wściekła/y:
 
a ja bardzo chciałam chodzić na takie zajęcia, to nasz pierwszy dzidziuś, ja jestem najmłodsza z rodzeństwa, więc nie bardzo miałam sie kim opiekować, a skoro mój ukochany chce tam chodzić ze mną, to nie mogę nie skorzystać ;)
 
Madamagda ciesze sie wz wynikow badan.Ja i tak bede miala powtarzane to badanie na toksoplazmoze bo przy wyniku (-)(-) jest to koneczne po trzech miesiacach w celu szybkiego wykrycia choroby w razie czego i szybkiej pomocy farmakologicznej bo choroba moze uszkodzic plod niestety A w twoim wypadku nie wiem jak jest,gin ci powie(choc nie ufalabym mu skoro nawet cie nie wyslala na te badania....)
 
Iwonka
ja ufam temu lekarzowi, jest lekarzem ze złotej listy rekomendowanej, w kolejkach ustawiają sie tylko kobiety w ciązy. ja zreszta chodziłam do niego tez przed ciążą, szwagierke tez prowadził do samego porodu, była bardzo zadowolona.
A z tym badaniem to mogo tak wyjśc że mnie nie skierował bo na początku dostałam sie do innej lekarki bo potrzebowałam szybkiej pomocy w związku z tym plamieniem i pewnie z tego wszystkiego to sie jakoś omineło.
Ale już jest Ok, mam z nim dobry kontakt.:-)
 
reklama
Do góry