reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Madamagda no to ja uwazazm ze twoj lekarz nie jest za bardzo dobry i ja bym go zmienila......to jest bardzo wazne badanie,chopc powinno sie je robic za nim sie zajdzie w ciaze ale i lekarz dbajacy o kobiete ciezarna powinien sie zapytac czy takowe badanie robila wczesniej....
Ja tez sie nie nastawiam na ta wiadomosc ze mam dziewczynke,poczekam na kolejne usg i potwierdzenie.
 
reklama
Madzia gratuluje córeczki :-):-) A co do badania na toxo mi lekarz to zlecił praktycznie na drugiej wizycie, może faktycznie jak Iwonka radzi poszukaj na wszelki wypadek innego lekarza. Ale ważne że zrobiłaś drugie badanie teraz tylko na wynik trzeba poczekać. Współczuję kłucia w łapkę

Iwonko - powiedz mi ile płaciłaś za wywołanie zdjęcia w godzinę, drożej wychodzi od odbitki?? Ja też chciałam teściom kilka zdjęć Oliwci w ramkę zapakować, ale jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę, a zdjęcia Vanesski urocze
 
Cześc dziewczynki!! Nie piszę tu zbyt często, ale uważnie śledzę wątki. Dziś byłam na drugim usg - całe, zdrowe i dziewczynka!!! Pozdrawiam!! :-) :blink:
 
Witajcie kochane!
Ja juz na posterunku. Własnie zadzwonił do mnie mąż żeby powiedzieć tylko że barszo się cieszy że urodzi się nam mała Hania i jeszcze kiedys sie postaramy o Mateuszka, a jak nie to bedzie jeszcze trzecia dobitka heheh.:-)
 
Iwonka zazdroszczę, u nas szaro, tylko rano troszeczke coś tam posypało tak że slisko sie zrobiło na drogach, a ja na letnich to latam po całej drosze hehe.:-)
 
u nas szaro i ponuro, a na dodatek jeszcze zimny wiatr :-(
Ale cieszę się waszym szcześciem - Iwona ma zimę :) a Madamagda - superowego męża :) w ogóle mam jakis dobry humorek dzisiaj, ale to chyba dlatego, ze to ostatni dzień w pracy w tym roku, szefa nie ma, i mam zamiar zmyć się trochę wcześniej do domku :-D
 
reklama
witajcie, ja tez dzisiaj ostatni dzień w pracy w tym roku no i w ogóle do rozwiązania juz sie tu nie pojawię, chyba, że z L4:-D
A zatem zmykam bo dużo jeszcze przede mna do skończenia, pozamykania i wyprostowania.... :errr:
Magda- gratuluje córeczki !!!
 
Do góry