reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
No tak a ja miałam pracować 24 w Wigilię jak co roku, ale szef wyjeżdża naszczęście, nieraz siedzielismy do 16:00 w samą wigilie i czekalismy na szefa bo jeździł jeszcze po klientach.
 
hej dziewczyny ja mam niesamowitego dola:-( nie chce mi sie swiat nie chce mi sie wigili po co chcialabym wreszcie pobyc sama z nikim sie nie widziec i miec pusty dom a swieta i wigilie przespac!! wogole mnie nie ciesza te swieta chcialabym zeby juz minely.....
 
Naszych Panów chyba nawiedził w nocy jakiś dobry Duch, bo pierwszy raz od nie wiem kiedy Wigilię wszyscy mamy wolną i to bez konieczności wypisywania urlopu ...bo i tak bywało, że nikt mial nie pracować, ale wszyscy musieli wypisać urlop na ten dzień...:wściekła/y:
 
ale mialam dzisiaj glupie sny najpier ze sie z tesciem poklucialm az sie poplakalam w nocy a pozniej ze urodzilam moja kochana julcie a ona nie chciala wogole jesc z piersi tylko z butelki i chcialam ja przegladzac troche zeby jednak pociagnela cos z piesi ale to nic nie dawalo bo moj tata dokarmial ja butelka pokryjomu bo nie mogl zniesc ze ja przegladzam dziecko i z nim tez sie poklucilam...:-( a dzis to taka chodze rozbita smutno mi na azdym kroku i jakos plakac mi sie chce....
 
Kamilka, nie przejmuj się, to tylko sny... które podobno mają to do siebie, że sprawdzają się odwrotnie...więc na pewno Julcia będzie ślicznie ssała, a Ty Kamilko bedziesz miała swietne relacje z obydwoma dziadkmi...tego Ci życzę nie tylko na święta :)
 
Wam wszystki moje drogie majóweczki życzę zdrowych i pogodnych świąt, bez żadnych smuteczków, choróbsk, sprzeczek i konfliktów....
Niech te Święta tak wspaniałe,
będą całe jakby z bajek.
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
niechaj piesek w nocy gada.
Niech choinka pachnie wszędzie,
no i radość wokół będzie...

Wszystkiego najlepszego dla Was, Waszych rodzin i nienarodoznych jeszcze Dzieciątek
 
reklama
Witam popołudniu te pracujące i mniej pracujace;-)
Dzisiaj kupujemy aparat cyfrowy, co prawda na raty, ale będzie w końcu, poprzedni już swoje wysłużył poza tym Oliwcia pomogła mu w zakończeniu żywota :wściekła/y::wściekła/y: a dokładnie wykończyła lampę błyskową, genialne dziecko ;-) A za oknem magicznie nie ma śniegu ale jest mrozik i szadź i wszystko jest białe ehhhh kocham takie klimaty od razu przypomina mi się piosenka górniaczki pada śnieg.....

Madzia - no baaardzo się cieszę, że badanie wyszło dobrze :-):-)
Kamilka - Uszka do góry, na pewno na kupie czasami jest ciężko i brakuje tej prywatności, ale zawsze raźniej. Ja mam 3 rodzeństwa i zawsze nażekałam jak mi źle, ale jak się wyprowadziłam dopiero doceniłam ten ciągły ruch w domciu he he
Aniusasac - Wigilia powinna być wolna ustawowo, takie jest moje zdanie, kurka pamiętam czasy jak w markecie pracowałam i nieraz wychodziłam o 18 :wściekła/y::wściekła/y: Ręce opadają . Ważne że w tym roku masz wolną :-):-) Tym bardziej w naszym stanie he he
 
Do góry