reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Puchatko witam :-) chociaz ja witalam sie juz w zeszlym tygodniu, ale od tego czasu sporo tu osob przybylo.
Iwonko, wiec chyba cos z ta Polska ,musi byc nie tak :-D zartuje i juz nie bede nikogo do niczego namawiac.:-p
 
reklama
WITAJCIE:-)CO DO USG TO JA BEDAC W CIAZY Z ARYANKIEM MIALAM JE ROBIONE CO MIESIAC:tak: I TERAZ TEZ TAK BEDZIE:tak:NO A PO ZA TYM TO SIE CZUJE BARDZO DOBRZE ZERO OBJAWOW CIAZOWYCH :-)W POPRZEDNIEJ CIAZY CZULAM SIE ZMECZONA BOLALY MNIE PIERSI I MIALAM MDLOSCI A TERAZ NIC:-p;-) IDE ROBIC SZAMKE:tak:
 
Witam raz jeszcze. Jestem początkująca i nie mam ostatnio za dużo czasu na siedzenie przy komputerze (cały czas bym spała) Dziękuję za mile powitanie. Dzis jestem po pierwszym USG Według Pani doktor jest to 6 tydzien i 3 dzien dzidzius ma 6,35 mm. Najważniejsze że bije serduszko:-) Termin okreslony przez Panią Dr 04.05.2008. Pozdrawiam wszystkie Majóweczki
 
Hej Sylwia to milo zobaczyc serduszko.Ja tez juz sie doczekac nie moge pierwszego USG
Pisz z nami czesciej jesli mozesz:)
 
Ja tez w poprzedniej ciazy usg mialam robione co miesiac i moze nie traktowalam tego jak wyprawe do kina ale na kazda wizyte czekalam jak na drozdzach zeby zajrzec co sie u Julci dzialo. I wszystko bylo dobrze, Julcia urodzila sie zdrowa. W tej ciazy tez bede miala usg co miesiac -to jest standard w klinice gin do ktorej chodze(prywatnej ). W irlandii czy innych "cywilizowanych";-)krajach jest inny system jesli chodzi o bezplatna opieke medyczna- Tam wszyscy z tego kozystaja bo jest lepszy dostep do specjalistow.. U nas kobieta zeby zrobic USG musi zaplacic i w wiekszosci przypadkow zeby pojsc do dobrego gina tez musi zapchac sianko a tam przewaznie usg jest juz w cenie.Gdyby Carolline powiedzmy nalezala do prywatnej kliniki ktora tam jest poza jej i wiekszosci osob zasiegiem finansowym to mialaby tez robione USG na kazdej wizycie . Ale chodzi panstwowo do lekarza tak jak u nas i nie ma tego USG robionego. Nie wiem czy m,nie zrozumialyscie. Nie da sie porownac naszych "panstwowych" standardów do ich ale tak moim zdaniem mozna to wytlumaczyc.
 
a beta HCG z surowicy wyszlo mi 644 wiec jest miedzy 4 a 6 tygodniem. Najwazniejsze ze potwierdzone:-) Ale suwaczka i tak nie zaryzykuje az do wizyty u lekarza.
 
we wtorek :-) To jeszcze taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dlugo. A w weekend mamy maly zlocik mamus majowych 2006 wiec moze dzieki temu szybciej zleci :-)
 
reklama
Dziewczyny a wy bierzecie jeszcze kwas foliowy? Bo ja juz nie wiem czy mam go brac czy nie skoro biore preparat wielowitaminowy dla ciezarnych i on tam przeciez jest w dawce zalecanej:confused:
 
Do góry