reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Ja biore kwas foliowy ale innych witam,in nie. przeczytaj ile w tamtym preparacie masz kwasu foliowego. dzienna norma dla ciezarnej to 0,4 mg wiec jesli tyle tam jest to nie powinnas nawet brac wiecej bo za duzo tez nie wolno brac.

Zlocik mamy w krakowie i strasznie licze na ladna pogode- beda sie mogly dzieciaki wybiegac na bloniach a mamusie spokojnie pogadac ::-D (bo tatusiowie beda biegac za dziecmi ;-))
 
Basiek no wiem ze dawka O,4 i jest tam taka.Ja wcinam Elevit choc kupilam sobie wczesniej Prenatal ale ,moj lekarz kazal wlasnie Elevit brac.Sklad porownywalam i sie troche rozni ogolnie.....no nie biore tego kwasu ale wolalam zapytac:)
 
Basiek może i my za kilka lat będziemy robic zlocik :-):-):-) no do wtorku to troszkę długo ale zleci i wizyta u ginka przebiegnie spokojnie:tak::tak::tak:
Iwonko ja narazie biorę tylko kwas foliowy i ginek nie zalecał nic innego :happy:
 
Puchatka- napewno. Narazie jeszcze trudno mi sobie to wyobrazic bo sercem ciagle jestem w majowkach 2006 i wciaz nie moge uwierzyc w to moje drugie "majowe" szczescie:-):-):-):-):-)
Mysle ze do wtorku zleci mi szybciej niz myslę. Jutro pół dnia spedze na dopelnianiu papierków bo w piatek w koncu podpisujemy akt notarialny i w koncu staniemy sie posiadaczami wlasnego domu (co prawda do remontu ale co tam ;-)) Potem zaraz po akcie wyjazd do Krakowa, tam weekend zleci jak zwykle zbyt szybko. Potem juz bedzie poniedzialek a we Wtorek lekarz. hihihi... nie ma to jak cos sobie odpowiednio przetłumaczyć nie?
 
Moj lekarz kazal brac wlasnie witaminy tak samo jak i w poprzedniej ciazy a kwasu foliowego juz nie.
Basiek no i my mielismy jechac do Krakowa bo mamy tam znajomych ale chyba nic z tego ie wyjdzie.Gratuluje wlasnego domu! Widac wszystko idzie w dobrym kierunku w waszym zyciu.Oby tak dalej!!!:):):)
 
masz faktycznie plan na te wszystkie dni i z takiego punktu widzenia to do wtorku w sumie całkiem blisko a domku gratuluje ja tez marzę o czyms własnym bo ciągle mieszkamy z teściową i czasem mnie to do białej gorączki doprowadza:eek: ale może kiedyś :tak::tak:
 
reklama
Do góry