reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czesc Dziewczyny.
Jak wiecie wczoraj byłam u ginka:-)Potwierdził ciążę, płód prawidłowo umiejscowiony w macicy :-) Teraz jestem spokojniejsza, dostałam skierowanka na badania i za 3 tygodnie czeka mnie USG no i wreszcie usłyszę jak bije serduszko mojego maleństwa :-)
Wam tez zycze tak dobrych wiadomości od lekarzy...
Pozdrawiam i przesyłam buziaczki :*:*:*
 
reklama
Aniusia to super wiesci!Dzis tez mialas USG?
Aurelia zdrowka zycze!
Puchatko czekamy na relacje od gina:tak::-)

A mnie znow mdli cos.Wlasnie wyslalam swojego po zakupy a oto moja lista
nalesniki lub leniwe
pierogi z miesem lub kapusta
flaki
ser zolty
mleko
triskawki
smiietana 30%:-p:-p:-p
Wszystko gotowe produkty bo nie mamochoty stac przy garach a mamy kolo mnie sklep z dobrymi rzeczami;-):-)Nie wiem na co mam ochote wiec napisalam mu to wszystko:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dnormalnie [przez to ze mnie mdli to nie wiem co mi sie chce.Najbardziej mam ochote na truskawki ze smietana:-):-):-):-):-)
Acha no i co chwile latam siusiu,nie moiac jak w nocy to jest meczace ale coz to to i mialalm z Vanesska bedec w ciazy.Do semego konca:dry:A jak ja pytam gdzie jest dzidzia ti pokazuje na moj brzuszek i go caluje.:-)
 
iwonka2006 miałam robione juz USG dopochwowe ale nie wiedzialm nic na monitorku bo był odwrócony ode mnie:( Nastepnym razem powiedział ze da mi na pamiatke wydruczek, bo teraz jeszcze nic nie widać.
 
zwolinka mnie tez czasem brzuch pobolewa,choc teraz juz mniej :tak:
aniusia a no pewnie ze sie dzidzius odwrocil,juz bys mamusiu chciala wszystko widziec:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-Da tak serio to w pierwszej ciazy do samego konca ja nie wiedzialam co urodze bo za kazdym razem na USG a bylo ich 6 nie mozan bylo zobaczyc jakiej polci jest dziecko bo tak sie chowalo:tak::-D:-):-)
 
no to po wizycie u ginka i pęcherzyk ciązowy jest:-):-):-) , umiejscowiony prawidłowo i nawet mam zdjęcie tego pęcherzyka dostałam skierowanie na badanka i ogólnie nareszcie moge powiedziec jestem w ciąży termin na 20 maja:tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-D:-D
 
Puchatko SUPER!!!!!! pokaz nam zdjecie:tak::-)widze ze i suwaczek juz jest:-):-):-)
Zwolinko nie moge zobaczyc tego wozka:no:
 
Carolline badanie usg to nie rentgen czyli wlasnie przeswietlanie.TO jest zupelnie bezpieczne badanie.Nie slyszalam zeby szkodzilo.A jeli w czasie ciazy zacznie ci sie dosc wczenie skracac i rozwierac szyjka to jak chcesz to zobaczyc jesli nie pprzez badanie ginekologiczne.....Czego oczywiscie nie zycze nikomu.W czasie ciazy nie za kazdym razem jest tkie badanie ja mialam chyba 2 lub moze trzy razy w poprzedniej.
 
I uwazam ze badanie USG to swietny wynalazek ktory moze wykryc wiele nie prawidlowosci i juz wlasnie we wczesnej ciazy
 
reklama
no to zdjęcie mojego okrągłego skarba:-)

Carolline więcej chorych dzieci napewno nie rodzi się przez badania USG jak już to przez zanieczyszczenie środowiska i bardziej niezdrowy styl życia rodzicow choć na to też nie ma reguły poza tym jak pisała Iwonka korzyści z diagnostyki przy różnych problemach napewno są nie do przecenienia
 
Do góry