reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie dziewczątka :)
Dzis ide na umowioną wizyte do ginka, mam nadzieje ze wszysko bedzie oki... w sumie troszke sie boje bo to pierwsza, ale jestem dobrej mysli.
Jak poszło napisze Wam jutro bo jeszcze dzis prosto od lekarza ide do pracy:(
Miłego dzionka Wam zycze:*
 
reklama
InataliaI - wcale nie za duzo! co dwa dni beta powinna rosnac ok.100%, zeby bylo dobrze :-) wiec jest super!
ja mialam w 4tc ok.500!! dwa dni pozniej ok. 1300 :-) ja to mam dopiero leki, ze mam bliznieta ;-) hehehe. ale to niemozliwe :-D
a w tym samym stadium ciazy z Filipem mialam 75 :rofl2:

jejku, trzymam kciuki za wasze wizyty :-) ale skoro nie ma zadnych krwawien, to i najmniejszych powodow do obaw nie ma :-) wiec noski do gory!

ja na wizyte dopiero za jakies 2tyg, na pierwszej juz bylam, ale nic nie bylo widac. teraz chce juz zobaczyc i uslyszec malenkie serduszko, wiec poczekam do jakiegos 9tc :-)
 
..aenye no ja jestem dobrej myśli choć i tak się strasznie boję. Lepiej,że mam za duży wynik bety niż za mały, wtedy to dopiero bym się załamała. Ja dziś na usg tak jak lekarz powiedział, ale to dopiero 1-2 dzień 6 tygodnia więc myśle,że troche za wcześnie i nie bedzie nic widac, i wtedy dopiero bede miała stracha... yhh jeszcze pare godzin ...
 
No mnie juz po kluli iglami:eek:bylam prywatnie i wydalam szok kasy bo za swoje badania 210zl bo i na toksoplazmoze mi lekarz zlecil badanie ktore samo kosztuje 120zl:baffled: i eszcze dziecka kał do badania na posiew oddalam koszt 63 zl wiec jednym slowem wydalam 273zl:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Pozdrawiam wszystkie Majoweczki i zycze udanych wizyt lekarskich ja na druga wizyte ide jak odbiore wszystkie wyniki lacznie z cytologia,wiec nie wczesniej niz za dwa tygodnie:tak::-)
 
porobiło nam się jakoś bardzo medycznie ale mam nadzieje że u wszystkich majóweczek wszystko będzie dobrze :tak::tak::tak::tak: ja przyznam że też mam stracha przed jutrzejszą wizytą u ginka chciałabym byc już po i usłyszeć że wszystko w porządku oj bardzo mi tego potrzeba dla mojego spokoju psychicznego:tak::tak:z dolegliwości na dzis to mdłości ciąg dalszy i straszna senność
Iwonko niestety ceny badań są porażające :baffled::baffled::baffled:
 
Puchatka no ja wiem e czekasz na takie slowa ale lekarz nie moze powiedziec wedlug mie ze jest wszystko w porzadku,takie stwierdzenie moze pasc po wynikach badan i badaniu USG ktore wykarze czy zarodek dobrze sie zagniezdzil,czy lozysko jest przodujace lub nie itd.Ja zawsze sei boje wlasnie tego pierwszego badania USG.W przyszlym tygodniu sie mam zamiar wybrac na takowe i uslyszec serduszko dzieciatka:tak::-)A badania rzeczywiscie sa drogie ale tak to juz jest jak sie chodzi prywatnie niestety.Przynajmniej mnie zaden strajk nie dopadnie:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A i mnie dzis tez mdli i w tej chwili tez niestety
 
Hej dziewczynki trzymam kciuki za wszystkie wasze wizyty u lekarza i fasolki :)
Moje dzisiejsze usg też nie doszło do skutku- znowu przy porodach lekarz był- no masakra. Jutro pójde , a jak znów go nie bedzie to w przyszłym tyg. pójde do niego prywatnie.
 
reklama
Iwonko mimo że to moja pierwsza ciąża nie jestem aż tak naiwna ani dziecinna żeby sądzić że wszystko da sie określic jednym spojrzeniem poza tym na dodatek gdyby lekarz mi powiedział cos takiego bez żadnych badań to uciekałabym od niego gdzie pieprz rośnie jutro raczej napewno bedę miała USG co mam nadzieje uspokoi moje obawy :tak::tak:Zresztą to chyba i tak będzie moja ostatnia wizyta u tego ginka bo jednak wole żeby moją ciążę poprowadził ktoś inny jutro idę do niego tylko z tego powodu że wiem że ma sprzęt do USG w gabinecie i to dobry sprzęt:tak::tak: Zresztą co ma być to będzie:tak:
karola
ja głęboko w to wierzę mimo moich własnych obaw:yes::yes:
lnatalial mam nadzieję że w końcu uda się z tym USG i uspokoi to Ciebie:-)
 
Do góry