reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej kobitki! Na to wygląda że jak wszystko bedzie ok to przez 8 najblizych miesiecy bedziemy sie czytac. Zrobilam wczoraj tescik, dzis powtorzylam i na obu dwie kreski :-) Wg OM wychodziloby ze termin mialabym na 20 maja czyli tak jak z moja coreczką Julcią (tyle ze ona sie urodzila 11maja 2006 - ale termin byl na 20). Ale na liste dopisze sie dopiero po wizycie u lekarza czyli dokladnie za tydzien. No to pozdrawiam Was wszystkie, Trzymam kciuki za wszystkie fasoleczki.
 
reklama
Marzylismy zeby miedzy naszymi dziecmi bylo 2 lata roznicy- i ten na gorze zrozumial nas bardzo doslownie ;-) Starania zaczelismy w maju tak wiec same widzicie- maj jest nam pisany :tak:
 
Witajcie majóweczki!!!
No juz wstawać rozruszać ciałko w ten zimny dzionek :tak::tak:ja juz przpracowałam póltorej godzinki jeszcze tylko sześć i pół a potem odrazu do ginka boje się ale też juz nie mogę się doczekać żeby mieć to za sobą :tak::tak:mdłości u mnie dzis troszke spokojniej ale piersi straszliwie wrażliwe:szok::szok:
No i mam jeszcze pytanko do wszystkich jak u Was ze śluzem ja ciągle mam uczucie że mnie zalewa :eek:
 
Witam wszystkie majoweczki :tak:
Basiek :-):-):-):-):-):-)
Puchatka ja juz mam raczej sucho przez wiekszosc dnia:tak:bo mialam tez ciagle tak mokro i nie komfortowo:dry: Milej pracy i powodzenia u lekarza:tak:
Dziwnie mam bo rano jak sie budze to nie mam mdlosci,normalnie elegancko sie czuje,jem sniadanko i dopiero pozniej mnie lapia mdlosci:baffled: i nawet wieczorem mam takie uczucia :eek: A na reku mam krwiaka 5cm na 5 cm bo tak mi wczoraj zolza pobrala krew:wściekła/y:
 
Kochana o 8,15 to ja juz bylam po badaniu krwi (hcg) i podczas rodzinnego sniadania:-)
Tez mam takie samo uczucie ze mnie zalewa a mdlosci nie mam i w pierwszej ciazy tez nie mialam. omijają mnie te przyjemnosci;-);-);-)
 
Witajcie Majóweczki!
No i dopadł mnie...Wstrętny i okropny katar. Nie daje spać i pracować, ciągle z chusteczką przy nosie...Buuuu
Mam nadzieję, że niedługo przejdzie bo zwariuję!!:baffled::baffled:
 
reklama
Do góry