reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Hej hej ja jestem na chwilke bo dopiero moj kochany Robert odszedl od kompa,no u nas to czasem jest wojna kto bedzie kiedy siedzial przy kompie:tak::-D:-D:-D:-D
Witam nowa Majoweczke!
 
Witajcie majóweczki, ja nadal strasznie zabiegana ale już niedługo będzie lepiej.

Inatalial, mam nadzieję że wszystko ok - co gin powiedział??

Bardzo współczuję mdłości kochane majóweczki, oby szybko Was opuściły!!
U mnie w sumie ok czuję się mniej ciążowo niż w pierwszej ciąży (może wtedy bardziej byłam skupiona na tym, że jestem w ciąży, a może teraz inaczej przechodzę, bo nie widzę powiększenia piersi, a poprzednio musiałam na starcie kupić bluzki o rozmiar większe).

Jutro wyjeżdżam na jakiś czas, mam nadzieję, że będę miała okazję tu zajrzeć. Ogromne uściski dla wszystkich!!!!
 
OlaK no mysle ze juz bedziesz z nami czesciej i pobyt w Wawie bedzie udany po twojej ciezkiej pracy:tak::-):-):-):-):-)A ty bylas juz na badaniach,ja jutro ide i przy okazji zaniesc kał dziecka na posiew
 
hej, majoweczki!!! dżizzz, ale pedzicie z tym watkiem :szok: :-D !!!!! nie spodziewalam sie takiej ilosci postow na starcie ;-) takie watki wolno sie rozkrecaja :-D ale to fajnie, ze takie z was gaduly, ja tez uwielbiam gadac, wiec nie bedziemy sie nudzic :-D
ja co prawda wiekszosc czasu na grodniowkach, z racji mojego pierwszego synusia, ale i was nie zamierzam zaniedbywac :-)
tylko teraz mam kupe rzeczy na glowe, sesja (na szczescie juz niemal koniec), lazikujacy (albo probujacy lazikowac) Filip, nieprzespane nocki i prace.
ehh :-)

witam nowe majoweczki!!! i GRATULUJE!!!

ja nie mam najmniejszych objawow ciazowych, nic (ODPUKAC!!! nienawidze miec mdlosci :-p). troche mnie czasem wiazadla jakby pociagna, czyli macica sie juz przemieszcza i rosnie :-) cycuszki tez bez zmian. fajnie! najlepszy znak, ze jest ok. a, no i nieraz wieczorem mi niedobrze, ale tak leciutko, ze sie nie liczy. podejrzewam, ze to dlatego, ze nie bardzo mam czas jesc ostatnio nawet, sniadanie nieraz dopiero o 14 (wstaje przed 8, kawa i jablko, i wsio), kolacja o 21, jak mlody zasnie.
musze to zmienic.
i mam problem, nie moge sie od kawy odzwyczaic. mam masakryczna na nia ochote. nie pomaga bezkofeinowa, po prostu oczy mi sie kleja (Filipek co noc funduje mi nocne rozrywki i jestem ciagle niewyspana). w ciazy z mlodym odrzucilo mnie od kawy nagle i calkowicie, po niej odbijalo mi sie mydlinami i nieraz wymiotowalam, wiec sila rzeczy zrezygnowalam. mam nadzieje, ze teraz tez samo przejdzie, bo nie chce Kruszynce krzywdy zrobic. choc mala kawka nie zaszkodzi ponoc :-)

mam nadzieje, ze szybko sie wykurujecie, bo wiem, co to znaczy chorowac w ciazy :wściekła/y: z Filipkiem trzymalam sie bez choroby do 33tc, a jak sie przeziebilam, to trzy razy pod rzad. goraczka, katar, gardlo. i zadnych lekow. masakra!
tak wiec zycze zdrowka :-)

do nastepnego napisania :-) mam nadzieje, ze niedlugo bede miala juz wiecej czasu na wszystko :-)
 
JA ROWNIEZ NIE ODCZOWAM ZADNYCH OBJAWOW CIAZOWYCH:tak: WOGOLE TAK JAK BYM NIE BYLA W CIAZY :confused2:TYLKO JEM COS ZA DUZO:zawstydzona/y::-pA OGOLNIE TO WSZYSTKO OK;-)NIE MOGE SIE DOCZEKAC PIERWSZEJ WIZYTY U GINKI:-p
 
Iwonka, badania (krew mocz itd) mam zrobić przed kolejną wizytą u gina, czyli przed ok. 12 października. Powinnam jeszcze wtedy mieszkać w Pile ale swoją drogą chcę zrobić usg w Wawie tylko jak to powiedzieć pilskiemu ginowi "wie pan, ale usg to chcę zrobic u kogoś innego" :confused: a nie będę przecież dzidzi robiła co tydzień usg hmmm

Dziewczynki trzymajcie się cieplutko, mdłościom i infekcjom mówimy nie! :tak:
 
no proszę jak tylko poszłam to sie rozgadały :-pno trzeba rozkręcic nasz wąteczek
Ola no to wracaj szybko:tak::tak:
aenye no to faktycznie masz "wesoło" i mam nadzieję że starczy Ci czasu na nas:-)
Karola ja mam jutro pierwszą wizyte i normalnie wydaje mi się że to za 100 lat :baffled::baffled::baffled: strasznie się boje tej wizyty i chciałabym miec ja już za sobą
lnatalial mam nadzieję że wszystko u Ciebie w porządku i dasz szybciutko znać nie narażając nas na większy stres:tak::tak::tak::tak:
Sylwia witam nową majóweczkę :-):-):-):-)
Iwonka jak dziś Twoje samopoczucie?? Mnie chyba zaczynają męczyć mdłości wczoraj też z rana się rozkręcały a potem trzymały na całego :eek::eek::eek:
No babeczki uciekam do pracy :tak::tak::tak::tak::tak: ale bym sobie jeszcze pospała:tak:
 
Puchatka, powodzenia u gina!!
Sylwia witaj, wczoraj wieczorem jakoś Cię nie zauważyłam przepraszam!

Pozdrawiam wszystkie majóweczki, będę dziś musiała się powstrzymywać od zaglądania na BB bo mam mnóstwo rzeczy do zrobienia :confused: Miłego dnia, bez mdłości i innych nieprzyjemnych rzeczy!
 
reklama
Odebrałam wyniki BETY - 6672 a pięć dni wcześniej było 1325. Lekarz powiedział,że troche za dużo, ale ogólnie ok- bo być może dla tego,że biore Duphaston który właśnie działa tak,że beta rośnie- widocznie nie potrzebnie biore, teraz tylko po pół dziennie. Badanie było ekspresowe bo doktor się na operacje śpieszył. Mam juz założoną karte ciąży a dziś na 15 ide na usg. Wiec kolejny stres :)
 
Do góry