reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiecie co dziewczyny? jestem ciekawa ile kazda z nas przytyje :-)
Teraz waze 50 kg,jestem szczupła wiec czuje ze szybko bedzie mi widac brzuszek, ale nie chciałabym wiecej przytyc niz 15 kg. Poki co apetyt mój nie rośnie, mdłośći tez nie mam, wiec powinno być dobrze:-)

 
reklama
Aniusia ja w pierwszej ciazy to normalnie laska bylam bo tylko 12 kilo przytylam.Mialam tylko ladny brzuszek.Teraz waze kolo 70 kilo(176cm wzrostu) no i zobaczymy:tak::-):-):-):-) I widze ze chyba masz problem z suwaczkiem tzn za kazdym razem go wklejasz a nie trzeba bo wystarczy ze wejdziesz w USTAWIENIA-EDYTUJ PODPIS i tam wklejasz ten kod a takze inne kody jeden pod drugim i zatwierdzasz:-):-):-):-):-):-):-):-)
Puchatka to dobrze ze juz lepiej a jak mdlosci? Czytalam gdzies ze jak kobieta ma mdlosci to jest oznaka walki organizmu z toksynami,ktore moga szkodzic dziecku.Podobno udowodniono ze kobiety ktore nie maja mdlosci czesciej sa narazone na poronienia:tak:Ciekawe......

A mnie cycki dalej bardzo bola:sick: Dzis tez zaliczylam drzemke razem z moim dzieckiem:tak::-)A z tym fryzjerem to tez rozne opinie,niektore kobiety czekaja i po 1 trymestrze farbuja wlosy.......
 
Aniusia, ja robię pasemka i czytałam, że jest to ok, nie wiem jak farbowanie całości włosów przy którym farba jest bezpośrednio na skórze ale skoro dziewczyny czytaly że bezpieczne, to pewnie tak jest.

U mnie katarek nadal :-(

Dziś się oglądałam w lustrze i normalnie mam spory brzuch a dziś widzę, że on jest u dołu powiększony, ale przecież to chyba niemożliwe, żeby mi się już powiększal :crazy:

Jeżeli chodzi o wagę to w pierwszej ciąży przytyłam ok 25 kilogramów i tym razem przysięgam sobie, że będę się pilnować i jeść mądrzej! Nie chcę wyglądać jak słoń bo już przed ciążą ważyłam sporo. Ale tak to jest że jak ktoś jest z natury szczupły to i w ciąży mniej tyje,.... a osoby mające skłonności do tycia w ciąży mogą miec z tym problem :-( Ach gdzie te czasy kiedy nosiłam spodnie w rozmiarze 36 :sorry::confused2: Teraz na ogół jest to 42 czasem mieszczę się w 40 zależy od producenta.

Pozdrawiam, za parę dni powinnam mieć już więcej czasu na BB :tak:
 
Witam w piekny sloneczny poranek,ja wyspana bo znow spalismy do 8:30-kochane te moje dziecko:tak::-):-):-):-) Kurcze mialam isc dzis na krew i znow nie poszlam bo moj R nie moze sie zwolnic z pracy:no:Mam nadzieje ze jutro pojdziemy:tak:
OlaK Ja w jedne spodnie nie moge sie zapiac,bo brzuch mi wywalil.Ja podejrzewam ze to dlatego ze my juz po jednym dziecku mamy:tak::-)
 
Dziewczyny ja się dziś trzęse ze strachu. Dziś odbieram drugie wyniki Bety - tak sie boje czy dobrze wzrosła jak trzeba :( A na 16ta do gina, moja pierwsza wizyta.
Jejku, dzień pełen stresów.
 
JA TEZ MAM PROBLEM ZE SPODNIAMI:zawstydzona/y:JUZ W TRZY PARY SIE NIE MOGE ZMIESCIC :-(ALE TAK SAMO MIALAM W PIERWSZEJ CIAZY TE SAME SPODNIE JAKO PIERWSZE POSZLY NA BOK :-pNO ALE ROWNIEZ OBIECUJE SOBIE ZE SIE BIORE OSTRO DO ROBOTY PO PORODZIE ZEBY ZGUBIC SADELKO:zawstydzona/y::tak: INATALIAL NIE MARTW SIE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE :tak:TRZYMAMY KCIUKI;-):-)
 
Witajcie majóweczki drogie :-)
moje choróbsko poszło sobie juz prawie całkiem ale za to z rana przyszły mdłości i nadal mnie trzymają :sick:poza tym mam zawroty głowy ale i tak humor super bo jak męczą to dla Fasolki że ona u mnie bardzo wyczekana to zniosę wszystko:tak::tak:
Iwonko mnie tez bolą piersi i mam wrażenie że są takie ociężałe i nabrzmiałe :szok:
Anusia wolę narazie nie myśleć o tyciu bo ja ciągle i zawsze byłame raczje okrąglutka a jak ostatnio doszłam troszke do figury to teraz będzie fasolka :rofl2: no nie jest pi pisana talia osy raczej taka bardziej trzmielowata :-D:-D
lnatalial trzymam mocno kciuki i czekamy na relację jak po wizycie ja czekam jeszcze do środy i to strasznie długo:blink:
ola mam nadzieję że katarek da Ci w końcu spokój a jak nie to może trzeba będzie odprawić nad nim jakieś czary i przegnac na cztery wiatry:tak::tak:
Reszcie majóweczek życzę spokojnego popołudnia :tak::tak::-)
 
reklama
Do góry