reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Madamagda - filmik niezły, z Mieszkiem też mam taki, jak przestawia mi organy wewnętrzne.
W ogóle kiedy byłam z nim w ciąży pisałam do niego takie listy, o tym wszystkim co czułam oczekując na niego. Mam do tego skserowaną karte ciąży no i całą masę przeróżnych pamiatek typu: opaska z rączki ze szpitala, zacisk od pępuszka, kartki gratulacyjne jakie otrzymaliśmy od rodziny i znajomych, pierwszy pukiel włosów itd. Można w księgarni kupić taki album z pierwszego roku dziecka, który osobiście uważam za niezbędny. Jestem taka trochę sentymentalna i juz teraz z łezką w oku zaglądam do tych pamiątek. Aż strach pomyśleć co to będzie na starość...

Agusia, ja podobnie robię, też trzymam wszystkie pamiatki. Mam taki album dla dziecka, tam wklejam różne pamiątki: opaska ze szpitala na rączkę, kartki gratulacyjne, kwiatek z wiązkanki z chrztu, pukiel włosków obowiązkowo. Do tego nagrywamy od początku kamerą postępy w rozwoju Oliwki, obowiązkowo zdjęcia...zrobiłam też takiego aniołka z masy solnej i odcisnęłam tam dłonie i nóżki Oliwki jak miała 1,5 roku i powiesiłam to na ścianie. Niestety jest już trochę uszkodzony, ale muszę się wziąć i to skleić, bo Oliwka zdążyła wziąć to w obroty.:tak::tak:
 
reklama
Witam.ja rano mialam gosci a teraz wrocila co dopiero z zakupow i w Tesco jest promocja na proszek JELP ktory normalnie e tesco kosztuje 30zl za 2,4 kg a dzis kosztuje 23zl + 1 litr plynu zmiekczajacego gratis.Czyli oferta super.Zaraz poczytam co tam klikalyscie.
 
No coś Ty tak drogo, u mnie w sklepie (Alma- sklep dosyć drogi:baffled:) zawsze kosztuje 25 z groszami za 2,4 kg, a w którym TESCO kupujesz?? gdzie??, bo skoro taka promocja to może podjadę, jeżeli płyn dodają
 
02-HM-04.gif
 
No wlasnie przegladam oferte Tesco na stalowej i chyba podjade... promocja jest od dzis i trwa do 12 marca. A ten Jelp w tej cenie jeszcze z plynem to chyba naprawde warto... wiec zamiast od Dzidziusia zaczne od Jelp'a.

Iwonka - dziekujemy za info.:-)
 
reklama
Do góry