reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam kochane majóweczki u mnie tez cały dzień była piękna pogoda ale my niestety w domku ja spedziliśmy:-(.A to dlatego ,że mój Oli ma goraczke od soboty wieczór i to spora ,której nie moge zbić dotego boli go główka jeżeli do jutra nie przejdzie ide do lekarza dopiero skonczył jeden antybotyk i angine a teraz nic mu nie jest tylko ta goraczka:no::angry::no::wściekła/y:.Szkoda mi go meczy sie biedaczek dopiero pare dni byl w przedszkolu a tu znowu...
Siadłam teraz po obiadku ,mały zasna poczytam choć co tam poskrobałyście od wczoraj bo nawet czasu zajrzeć nie było .Tak mi dzień zleciał przy zjmowaniu sie dieckiem a teraz czekam jeszcze na ukochanego z obiadkiem ale jakoś go nie widac:no::tak:..........
 
reklama
Tez czekam na informacje od Tolki.

Natala sie cos ostatnio nie odzywa,mam nadzieje ze Sonia jeszcze w brzuszku u niej siedzi.

A co do slubow to ja mam zamiar isc na slub i wesele tydzien przed przewidywanym terminem porodu.Ciekawe czy moja niespodzianka poczeka cierpliwie zebym mogla isc.

Dzis jechalam autem i nagle naszla mnie ochota na swieze czerwone porzeczki.Ale tego chyba nigdzie teraz nie kupie.
 
no widzicie tyle mnie nie było albo za szybo czytałam że przegapiłam moment w którym jedna z nas juz urodziła a to co nowina choc to za szybciutko no ale co z nią jest jakiś kontakt?Chyba wszystko gra?:-D:baffled::confused:
 
Dziewczyny
który proszek jest najlepszy? Lovela, Jelp, Dzidziuś czy Bobas. Jak porównałam cenowo Bobas i Dzidziuś jest najtańszy i to sporo, ale czy wystarczająco spiera plamy i czy nie uczula? Macie jakieś info na ten temat.?
 
Lania z tym niewpuszczaniem dzieci na oddzial polozniczy to pewnie dlatego,ze male dzieci czesciej niz dorosli moga przywlec jakas chorobe typu ospa czy rozyczka itp itd.
Z jednej strony to rozumiem ale z drugiej to przeciez wiele malych dzieci ma w domu rodzenstwo wiec tez jest ryzyko ze moze cos zlapac a przeciez nie bedzie sie od siebie dzieci izolowac
 
oj, podjadlam.. teraz ide sie wziac za porzadki.

mm - moze i racja z tymi odwiedzinami dzieci... ale z drugiej strony podejrzewam, ze dorosli tak samo moga przyniesc jakas chorobe na oddzial...
 
Ja zdecydowana jetem a JELPA do prania i płukania a co do laktatorów to ja kupie AVENT ISIS jak w poprzedniej ciaży z tyze miałam wtedy pozyczony a i ten model jest nowy ja miałam z przed 6 lat .Na allegro chodzą po 150 zł.+ dwie buteleczki do sciagania mleczka:-):tak::-).
 
madamagda a jakie bierzesz leki na skurcze?

Dziś dostałam od Zusu odpowiedz w kwestii świadczenia rehabilitacyjnego i na całe szczęście przyznali mi go:-). Bałam się już jakichś komisji i komplikacji, ufff.
Leżę nadal, jeju już nie mogę. Jutro mam usg i mierzenie szyjki macicy, liczę ta no, że alarm z leżeniem zostanie odwołany:tak::-D.
 
reklama
hej dziewczyny a ja caly dzien prawie spalam goraczka mnie przemecyla ale oczywiscie w ruch poszly miod mleko i syrop malinowy...:tak::tak: juz mi lepiej nie mialam sily wstac ale teraz lepiej...
 
Do góry