reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Hej.a juz od 7.30 na nogach.Mialam auto do mechanika podstawic ale najpierw chcialam umyc ale w myjni taka kolejka ze zrezygnowalam,wiec dzis musze to zalatwic bo mechanika na jutro przelozylam.A w Krakowie wczoraj i dzis taka piekna pogoda,bardzo slonecznie ze mozna by sie opalac.Slyszalam w radiu ze w kwietniu ma byc nawet ok 30 stopni.Ciekawe jaki maj bedzie??
 
i Ja się witam :-) hejka :-D

u Mnie śliczna słoneczna pogoda :tak: :tak: tak jak i wczoraj ;-)

zaraz wychodzę do siostry i pewnie wybierzemy się gdzieś na spacerek bo tak pięknie świeci słoneczko :-);-):tak:

miłego dzionka majóweczki :-) i zero smutków :tak::tak:
 
u nas pogoda do dupy :-( pada deszcz zimno...

ale ja dzis wstalam o dziwo z chłopcami do szkoły :-D wiec chyba chorobsko mnie juz opuszcza :-)
 
Witam. Spieszę donieść, że Krzyś waży już ;-) 1550 g. Miał drobne problemy z oddychanie i z oczkami, ale powoli wraca do siebie. Pozdrowienia od żony.

Grzesiek.
 
reklama
Grzesiu, przekaż żonie i Krzysiowi ogromne buziaki od cioć z BB...i oczywiście życzenia zdrówka....to fajnie, ze wszystko się ślicznie skończyło...no i czekamy na fotki pierwszego maleństwa....majowej mamy :-D:-D:-D:-D
 
Do góry