reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

skoro temat poród na tapecie, to ja również napisze coś od siebie. Ojciec Wiktora był przy nas od poczatku do końca i spisal sie rewelacyjnie, bo to on pilnowal KTG, przynosil wode i pomagal sie obracac ;-) z Wiktorkiem był na mierzeniu ważeniu...nigdy poźniej nie rozmawialiśmy na ten temat...

teraz zobaczymy, bo 1 wersja była taka,ze Robert sie nie pisze na poród, po jakimś czasie przyszedł i powiedział że on jest gotowy i jak mu pozwole to będzie z nami ;-)(decyzja zostala zminiona pod dyktando kumpli) teraz nie wracamy do tematu, mam nadzieje że nie zmienił zdania i jednak bedzie z nami :tak:
 
reklama
Magdamagda - wlasnie te same koszule sobie upatrzylam, bo podobaly mi sie na zdjeciach.:-D Tylko zastanawiam sie, czy wziac dwie, czy np. jedna ze spodniami, a jedna koszule...

Odnosnie porodow - wlasnie obejrzalam w necie filmik z porodu i jestem przerazona...
 
Dotkass, to fajnie macie z tymi terminami - ciekawe jak się Wam ułożą daty porodów, a może w ogóle będziecie rodziły w tym samym miejscu i spotkacie się w szpitalu?
 
"Bardzo fajne te koszuli :)
Już nie mogę doczekać się porodu, chociaż trochę się boję, nie samego bólu, ale tego, że nie zdąrzę, albo nie będzie miejsc w szpitalu, w którym chciałabym rodzić..."


To dokładnie tak jak ja. Kompletuję wyprawkę od 3 miesiąca ciąży, dzięki temu jestem troszkę spokojniejsza, że z czymś nie zdążę, na coś mi pieniędzy nie wystarczy.
Czaję się jeszcze na biustonosz do karmienia, a wszystkie takie worki brzydkie, zwykłe, białe, a ja chcę poczuć się bardziej seksownie mimo że bede mamą karmiącą, no i w końcu znalazłam coś innego.
Biustonosz Mama New
w tym napewno nie będe się czuć jak " dojna krowa";-):-p
 
Madamagda, śliczny ten biustonosz. tylko w tej chwili trochę trudno zgadnąć rozmiar jaki będziemy miały po porodzie... ale na pewno większy niż dziś...
 
Łania
ja też nad tym myślałam, ale z jednej strony przecież rodzić będziesz w koszuli, która może się ubrudzić i trzeba ją i tak wyprać po porodzie, jeśli bedzie zdatna nadal do użytku, a druga po porodzie i chyba raczje wtedy będzie trzeba sobie wietrzyć pipki hehe., więc spodnie odpadają.
 
Ola
no właśnie ja teraz noszę C, tzn tak na siłę w nie wchodzę że czasem piersi wypływają, więc chyba kupię sobie D, bo E to już chyba by było przesadą takie namioty.:-)
 
reklama
Pola
haha dopiero teraz przeczytałam twoją wypowiedź, hhihi, przecież nie będziemy razem spały, kupuj, ciesze się że mogę czasami doradzić, coś znajdę co komuś się podoba, o to własnie chodzi. Ja też często korzystam z czjejś pomocy.;-);-)
 
Do góry