reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Najgorsze jest to, ze człowiek płaci składki na ubezpieczenie a za wszystko jeszcze dodatkowo musi płacić...

Panna Migotka, Łania, to miałyście szczęście, mi sie jeszcze nie zdarzyło, żeby ktoś zwróciił na mnie uwagę, w kolejce np., bo autobusami nie jeżdże

No to spadam, dobranoc!
 
reklama
:no:chyba kłade sie spac bo mi niewygodnie siedziec pozatym wieczorem strasznie mi sie brzuch napina dopiero dzis gin kazal brac asmag a skurcze czasami mam po 5 razy na dzien ,wczesniej brałam cordafen-sama zrezygnowałam dzidzia była jakas ospala a ja mialam bóle głowy nie do zniesienia:no:
teraz jest ok zobacze jak po asmagu.Szyjka sie skróciła o 0,5 cm i teraz chodze do gina prawie co 2 tyg.
A wasze samopoczucie w ciąży dobre bo ja np.spac nie moge + doszly problemy z oddychaniem.
a co bedzie za 2 mce??:baffled:strach myslec
dobrej nocki
 
;-)no juz naprawde spadam bo spac i tak nie moge ale siedziec tez niewygodnie jakos brzuch uwiera weekend sie zacza to jakis filmik może poogladam.Pytałyscie jaki temat chciałam tzn .mozemy na majówkach zaczac temat wyboru wózka bo ja mam z tego powodu dylematy -nie moge sie zdecydowac a z wami jakos może dam rade a temat i tak niedlugo zrobi sie świeży bo nie ma co ukrywac koniec ciazy niedaleki......................................................................................................
To jak si zdecydujecie zaczniemy pogawedke a jak nie trudno:sorry:
 
Kathy w naszym dziale Maj 2008 jest już wątek o wózkach - i to jaki ożywiony! U góry strony pod różowym paskiem z menu (ustawienia, galerie itd) kliknij "Maj 2008" i otworzą Ci się wszystkie nasze wątki - odnajdziesz ten o wózkach i też coś napisz!
 
No dzięki OlaK.i tobie dobrej nocki choć dzidzia czasem zamiast spac urzadza sobie maraton w moim brzuszku-ale ja to uwielbia ,uwielbiam sie z nia bawić i głaskac -pozatym wtedy wiem ze nic jej nie jest jak sie rusza

No pogoncie wy mnie wreszcie bo nie zejde z tego kompa!Ja to jak sie rozgadam to koniec drzwiami wyjde ,oknem wejde no papaty już **dobranoc**
 
MAJU dzieki za info ale ja nowa i nie wiem nawet gdzie to taki temat znależć ,tak samo jak pyt.o nowy watek .Ja troche ciemna w tych sprawach ale dzieki za informacje i jak cos poradzisz to też dzieki juz naprawde spadam spaćććććććććććććććć:laugh2:
 
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
i buziaki dla majowych mam!
 
reklama
Oj Kathy jutro sobota wyśpisz się ;)

A ja chyba w ramach postanowienia o ograniczeniu pracy - pracuję własnie.
 
Do góry