reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
dziewczyny a moge sobie brać magnez bez konsultacji z lekarzem ? a jakiej firmy bierzecie :baffled:

Asmag brałam w poprzedniej ciąży, ginka mi zapisała, na skurrcze macicy też

a z witamin to brałam już różne, Materna, Prenatal, w ogole dużo tego w aptekach, Falvit chyba jeszcze brałam, aktualnie łykam Feminatal
 
A jesli chodzi o watek nowy na maju08 to my przewaznie najpierw proponujemy temat i jak jest ciekawy to popieramy zalozenie go:tak::tak::-)a Ola juz ci pisala jak sie zaklada:tak: ale mozesz powiedziec o czym ma byc ? Bo moze wieksze zainetresowanie mial by w innym miejscu na forum gdzie wiecej dostaniesz odpowiedzi.....wiec jak mozesz to powiedz o czym chce napisac..
 
Ja kupiłam sama ten magnez bo nie moglam brac witamin i moze jak sie bierze komplet witamin to najpierw trzeba sie spytac lekarza zeby nie przewitaminizowac jutro pojde kupie witaminki bo mysle ze potrzebne zwlaszcza na tym etapie i tylko liczyc ze te podpasuja
 
Witajcie!! Dzisiaj zostałam mile zaskoczona, kiedy w autobusie jedna pani chciała mi ustąpić miejsca. Strasznie się zmieszałam, bo stało się to po raz pierwszy i tak nieoczekiwanie, że aż mi się głupio zrobiło. Grzecznie podziękowałam i stałam dalej. Inne panie, jak tylko jakieś miejsce się zwalniało, pytały najpierw czy chcę usiąść. Pewnie gdyby nikt mi nie ustępował, usiadłabym jakby coś się zwolniło, a tak stałam całą drogę :baffled: Ale podbudowało mnie to bardzo, że są jeszcze ludzie, którzy nie patrzą tylko na czubek swojego nosa, tylko myślą też o innych :-)
 
panna_migotka - no mi tez juz kilka razy sie taka sytuacja zdarzyla, to tez sie zmieszalam i nie chcialam.:-D Co dziwne - z reguly starsze kobitki mi ustepowal, a mlodzi w ogole sie nie poczuwaja.. ja zawsze jak kobitke w ciazy widzialam to ustepowalam.
 
Witam wieczorową porą
Jestem dzis po wizycie u dentysty - za każdym razem kasuje coraz więcej :angry: jak tak dalej pojdzie to poszukam innego stomatologa, a szkoda bo tyle lat chodzimy z mężem do tej babeczki. Dzieki niej mój mąż miał na naszym ślubie (no i do dzisiaj ma) swoje górne jedynki na miejscu. Na swoim wieczorze kawalerskim oberwał w dyskotece od kolesia tak nieszczesliwie ze mu obie zwinęły się do tyłu :eek: Byłam wtedy przerażona, ale udało sie opanować sytuację :tak:

Wpadliśmy też z Mieszkiem odwiedzić tatę na zawodach. Mały szybko znudził się konikami i cały czas wołał trakor, a jak na złość nie było przerw na równanie parkuru :sorry: W kocnu zdenerwował sie i sam chciał wracać do domu. Jeszcze mu sie to nie zdarzyło. Zawsze musze go stamtąd "koniami wycągać" ;-)
Iwonko - mój mąż nie jeździ - jest dyrektorem zawodów. Na wiosnę oraz na jesień nie ma go przez to z nami w domu w weekendy. Czasem zdarzy mu się jakis wolny, ale bardzo rzadko. Jedyny plus - do hali na zawody mamy 5 minut spacerkiem więc wpadamy tam w miarę mozliwości.
 
Agusiaa - to dobrze, ze nie szlas z Nazeczonym szczerbatym do oltarza... zabawna historia, ale podejrzewam, ze wtedy Wam wcale do smiechu nie bylo! Moj na szczescie kawalerskiego nie mial, a ja panienskie to i owszem.:-D To ciekawa prace ma Twoj Maz, cos innego niz 8h siedzenia w biurze... Moj w sumie tez ma ciekawa, ale tak samo nniestety czesto nie ma go w domku...
A c do dentystow - to chyba w ogole uslugi stomatologiczne podrozaly, bo mi tez sie wydaje, ze jakos wiecej place...

Dobrej nocy Dziewczyny!
 
reklama
Do góry