reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Było-minęło :-). Moja teściówka nie była chyba od sierpnia ale nie wywołuję wilka z lasu, niech sobie lepiej w domu siedzi.

Moja za czeto też tego nie robi :tak::tak::tak: i oby tak zostało.
Przed chwilą mój mąż do mnie dzwonił i mu opowiedziałam o wizycie "mamusi" i też był w szoku, że chyba jakieś świeto, że się do mnie wybrała :-D:-D:-D
 
reklama
Ja bylam na zakupach,kasy poszlo od groma no ale coz takie zycie.....wzielam sie za sykowanie obiadu a dziecku wlaczylam tv i bajki no i patrze a ona w koncu zasnela na dywanie..zrobilam zdjecie jak zwykle to wam pokaze,teraz spi w swoim pokoiku a ja zasiadlam do kompa odpoczac i zjesc mandarynki ale takie kwasne ze szok.Ide poczytac cos cie na pisaly:)

Bylam tez w aptece kupilam sobie NORMADERM z seri VICHY bo moja skora na twarzy jest okropna i coraz gorsza,mam nadzieje ze choc troche sie wyczysci za ta cene jaka to kosztuje,no i magnez zakupilam na te skurcze
 
nati, ja biorę magne B6, ale to z polecenia lekarza, niestety nie wiem, jak to jest w ciąży, czy można samemu, ale chyba tak.
 
Ja sobie sama kupilam magnez bo czytałam ze to pomaga na skurcze zreszta w szpitalu mi to dawali to jest Asmag Forte on ma przedlużone dzialanie i dla ciezarnych podobno dobry brałam jak mialam skurcze jedna tabletke i podzialalo pózniej pytałam sie mojej gin i powiedziała ze bardzo dobrze ze ten magnez biore

Ja mam jeszcze taki problem ze mnie wysypuje po witaminach:no: 3 podejscia miałam do Feminantal n i zawsze to samo co wy bierzecie? musz znalezc jakies inne no chyba ze bedzie to samo to koniec mam tylko brac magnez i zelazo bo miałam anemie ale to juz na recepte
 
Ja biore Elevit witaminy a jak kupowalam magnez to w aptece jest tego rozne rodzaje,jest tez mnagnez + potas....
 
hej dziewczyny
Marysia nieźle mnie wystraszyła, bo od wczoraj nie czułam jej. No ale w końcu się raczyła się dziewczynka obudzić. No i szaleje. Wspaniale...
Poza tym pobolewa mnie gardelko. Wziełam paracetamol dla dzieci i siedzę w domku. No ale nie podoba mi się to. No cóż...Zachciało mi się Karmi. Mąż pojechal do polskiego sklepu ale nie wiem czy będa mieli. Taki los jak się jest na obczyźnie.
Zaczynam mieć jakieś zachciewajki,ale nie wiem na co. Mała lezy na przeponie i nie mam jak oddychac czasami. No ale zaczynamy wielkie odliczanie do urlopu. Byle do końca marca...
Całuski...:-)
 
Ja tez tak jak Iwonka biore Elevit i jestem zadowolona, teraz zamowilam sobie 100 szt. w aptece internetowej, bo duzooo taniej. Magnezu dodatkowo nie biore, skurczy nóg nie mam... jeszcze. A przed ciaza miewalam czesto, ale wtedy sie gorzej odzywialam...

Nati - lepiej chyba skonsultowac z lekarzem.
 
reklama
no jestem wkoncu ,ale dzis pogoda troche sniegu i mrozu-brrrrrr!OlaK.-ja mogłabym nawet poruszyc temat na majówkach ale czy kogos zainteresuje ...:eek:
a tak wogle to dzi s wróciłam od gina i malutka rybka waży juz 1014 gram!a ja przytylam juz 7 kg!!!!ale co tam wazne aby mala byla zdrowa pozdrawiam cieplutko was wszystkie i mysle ze powoli sie zaprzyjaźnimy:rofl2:
 
Do góry