reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

mnie też łydki bolą szczególnie w nocy... tragedia :-(

Mam nadzieje, że wszystkie Walentynkowe spotkania sie Wam udały :-D oby każdy dzień w roku przynosił pozytywne myślenie i nastawienie a nie tylko 14 lutego :-)


u mnie było super coprawda dopiero o g. 23,45 moje kochanie wróciło, ale za to z malym pudełeczkiem i pierścionkiem w środeczku :rofl2::happy::laugh2:
 
reklama
A co do wlosow to ja co 3 dni myje....i tak mnie szlag trafia zawsze przy tej dlugosci..No ale wybieram sie do fryzjera,sciac je i tio sporo bo potrzebuja troche odzyc po tych wszystkich zabiegach no i ufarbowac je,jakis balejaz czy cos w tym stylu..chce teraz zrobic sobie czrno biale....
 
mnie też łydki bolą szczególnie w nocy... tragedia :-(

Mam nadzieje, że wszystkie Walentynkowe spotkania sie Wam udały :-D oby każdy dzień w roku przynosił pozytywne myślenie i nastawienie a nie tylko 14 lutego :-)


u mnie było super coprawda dopiero o g. 23,45 moje kochanie wróciło, ale za to z malym pudełeczkiem i pierścionkiem w środeczku :rofl2::happy::laugh2:

Minka no prosze:-)GRATULUJE :-):-):-):-):-):-):-)
 
Witajcie majóweczki!!!
Ja na skurcze łydek nie narzekam ale może dlatego że mój organizm dostaję niezłą dawkę magnezu w postaci łykania samego magnezu , magnezu+potas a oprócz tego łykam jeszcze feminatal poza tym piję sok pomarańczowy jem gorzką czekoladę czasem pije kakao wcinam sobie czasem brokuły wszystko bogate w magnez staram się żeby tego magnezu nie brakowało nie dlatego że o łydki się martwię choć to bardzo nieprzyjemne uczucia w moim przypadku wszystko skupia się na tych innych skurczach a to tez ma niemały wpływ
Co do walentynek to dostałam roślinkę w doniczce bo mój mąż jest przeciwnkiem ciętych kwiatów które szybko więdną :tak::tak:ale było miło i jeszcze mam obiecane zakupki dla maluszka w następny weekend :-):-)
Pola ja mam inspekcję na codzień ale to ja jestem bardziej czepliwa bo ja bardziej lubię porządek od mojej teściowej :-):-)
Kamilko co do tego co pisałaś o imieniu dla córci to ja bym się trzymała Waszego wyboru bo nikt nie będzie decydował za Was to Wasza córcia i Wasza Julcia także nie daj się kobietko :tak::tak::tak:
Minka fajny prezencik :-):-)
Całej reszcie majóweczek i im brzuszkom życzę dużo spokoju i ciepełka bo za oknem okropny ziąb :tak::tak:
 
Hej:) U nas śliczna pogoda. Napadało troszkę śniegu i słoneczko świeci... bosko :)

Co do skurczy w łydkach to ja ich na szczęście n
ie mam. No i te skurcze brzuszka też już zniknęły:) I cały czas wcinam magnez.

Iwonka - a czy farbowanie włosów w ciąży jest bezpieczne dla dzidzia? W końcu to chemikalia są.
Ja właśnie wzięłam się za zapuszczanie włosów, bo nie mogę stać i układać ich codziennie. Długie to się zwiąże i z głowy.

Spadam do dalszego leniuchowania :)
 
Sytuacja opanowana ;-) domek posprzątany (taras coprawda w opłakanym stanie, bo moje psiska noszą na łapapach tyle brudu, ze szok, ale to lezy w zakresie zadań mojego męża, więc co mnie to :-D:-D:-D)

W moim przypadku odwiedziny teściowej to świeto narodowe, ale jeśli juz do nas przychodzi, to oczywiście niezapowiedziana i zawsze wtedy, kiedy coś jest w domu nie tak :baffled::baffled::baffled: te typy widocznie tak mają.

Teraz siedzę i na nią czekam z ciasteczkami i kawusią :-(a na dworze tak pięknie, że aż żal się kisić w domu.
Ale nie narzekam, dobrze, że mnie rano szwagierka obudziła, że inspekcja nadchodzi :-D:-D:-D
 
Mozna farbowac wlosy........a jak ktos sie obawai to wtedy wlasnie roisz sobie balejaz a farba nie dotyka ci w ten sposob do skory.....Wypowiadaly sie w tej sprawie nie jedne znane i nie znane osoby w tv.
 
Iwonka - no to spoko... ja nie słyszłam żadnej opinii na ten temat więc nie wiedziałam. Dzięki za odpowiedź :)
 
A wlozsow na krotko nie scinam tylko tak gdzies za ramiona,bo ja od zawsze mam dlugie te swoje wlosiska i bez nioch chyba bym zle sie czula,no i wlasnie tak jak pisalas ze dlugie to zwiazujesz w kucyk i masz spokoj,nie trzeba nic ukladac.....
 
reklama
Ja czekam na mojego tate i jade z nim na zakupy do Tesco,oczywiscie wszystko mi sie skonczylo lacznie z chemia.........to juz sobie wyobrazam ten rachunek.A bna dworzu nadal slonko piekne swieci:)
 
Do góry