reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

No wlasnie tego sie obawialam... a nie moglam sie dzis powstrzymac...:zawstydzona/y:
Aurelia - i co w zwiazku z tym? Uwazaja, ze masz cukrzyce ciazowa, czy jak? Czy tez wykonuja badanie jeszcze raz?:eek: Bo szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia...
 
reklama
Łania, wytłumaczyłam ładnie pani dr, że jadłam ciasto snikers i to 3 kawałki. Wynik po spożyciu glukozy miałam ładny 114, więc wszystko ok.
 
Dzięki Dziewczyny za pomoc.:-) To pojde jutro, bo chce miec to z glowy i najwyzej, tez sie bede tlumaczyc, ze na kolacje zjadlam ciacho i dwa batoniki WW...:-D
Zobaczymy jutro co wyjdzie.
 
Łoł, ale miałam dzień pełen wrażeń! Najpierw byłam w pracy, zeby wprowadzic w obowiązki swojego zastepcę. Facet zielony zupełnie, nie wiem jak sobie poradzi... Ale co mnie to... Potem byliśmy w knajpie na żarełku pysznym i obfitym, mniam, aż Kubas zrobił kupę i trzeba sie było ewakuować, zeby pozostałym gościom nie psuć konsumpcji walentynkowej. :baffled: I wieczorkiem mieliśmy jeszcze gosci, znajomi z rówieśnikiem naszego Kubasa wpadli, troche sie chlopcy pobawili. I wreszcie mam chwilę czasu...

A u was takie pyszne ciacha! Aż mi ślina na klawiaturę kapie

Z tym cukrem to chyba racja, mi pielegniarka mówiła, zeby wieczór przed badaniem nie przesadzać ze slodyczami

I jeszcze pytanko mam do was, może znacie jakis naprawde dobry szampon do włosow przetłuszczających się? Poradźcie coś plizzzz, bo ja nie mogę trafic na odpowiedni szampon, bo z reguly te do włosów tłustych przesuszają je okropnie i robi się siano a skóra swędzi. A ja mam takie okropne włosy, że jak rano umyję, to popołudniu juz mam tłuste, okropność :baffled:
 
Moje włosy też nadają się zazwyczaj tylko na jeden dzień :baffled:
Dopiero w ciązy są jakieś "w miarę", że na drugi moge je spiąć i spokojnie wyjść z domu, nikogo przy okzaji nie strasząc :-)

W moim przypadku najlepiej sprawdził się Fructis i z taki z Avonu (nie pamietam dokładnie nazwy) do włosów przetłuszczających się.
 
Dzień Dobry

Kurczaczki takich skurczy łydek dostałam dzisiejszej nocy, aż sie popołakałam. Nie wiem co robić łykam magnez witaminki które też go zawierają a normalnie jak mnie w nocy przyciśnie to wyję ehhhh Jeszcze śnią mi się sny z teściami w roli głównej i nie powiem aby były przyjemne wrrr :wściekła/y::wściekła/y:Ciężki ten ciążowy byt ehhhh

Juana mi zawsze dobrze robił szampon z wyciągiem z cytryny może być timotei czy jakiś inny wysusza ładnie . ELseve robi fajne szmpony może ma serię dlaprzetłuszczających się?
 
Dzień dobry Majóweczki!!!
Jeśli chodzi o teściów, to właśnie się dowiedziałam, że moja teściowa wybiera się dzisiaj do mnie na inspekcję... tzn. w odwiedziny oczywiście :baffled::baffled::baffled:

Więc spadam sprzątac, bo chatkę mam trochę zapuszczoną... mąż wyjechał, to się obijam, a co :tak::tak::tak:

Miłego dzionka
 
reklama
Witam w ten piekny sloneczny dzien :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::-)
Anulaaa mnie tez czesto lapia skurcze lydek:errr::hmm::surprised::oo2::unsure::oo:


U mnie tez w koncu pod wieczor zrobilo sie walentynkowo,dostalam kwiaty........
po czym byla mala wymiana zdan z czego to ja raczej wiecej mowilam:wściekła/y: a potem moj malzonek po przemysleniu przeprosil mnie za wszystko co mnie wkurzalo i obiecal poprawe:-Dno i przedstawil super plany na najblizszy rok lacznie z super wakacjami:tak::-):-):-)no zobaczymy co z tych jego obietnic bedzie:-)

Milego dnia.
 
Do góry