reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
44.jpg
492.jpg
 
Witam i pozdrawiam walentynkowo i ogólnie :tak:

Byłam na zakupach. Teraz będę leczyć kaca moralnego po zbyt wysokich rachunkach w sklepach (piotr i paweł oraz świat dziecka). Echhh!
 
Witajcie kochane!
Ja właśnie ugniotłam ciasto na ciasteczka i za 2 godziny będę piec serduszka. Mam nadzieję że będą smoakować mojemu kochanemu i doceni że sama zrobiłam a nie kupiłam.:-):-):-)

 
A koło mnie właśnie biega mały brzcąc mojej szwagierki, muszę sie nim opiekować bo ona w pracy jest. Razem ugniatalismy ciasto, śmiesznie wyglądał cały upaćkany mąką, ale dzieci lubią takie prace manulane hehe.:-):-)
Wczoraj mnie rozbawił, on ma 2 latka i szwagierka ciągle mu powtarza że ciocia ma w brzuszku dzidzię. Wczoraj podszedł do mnie dotknął mojego brzuszka i zapytał dzidzia?, potem podszedł do teściowej też złapał ją za brzuch (a jest za co złapać) i pyta dzidzia?
heheh

A tu zobaczcie udany taniec młodej pary, ale się uśmiałam
http://www.smog.pl/wideo/14329/pierwszy_tani ec_mlodej_pary/
 
Madamagda, ale fajny maluszek :tak::tak: A ciasteczka własnej roboty - mniam mniam!!

Aniusia, w Świecie Dziecka kupiłam kilka rzeczy dla Maksia: dwie maty na podłogę do zabawy takie z narysowanymi ulicami, domkami, 2 pary majteczek oraz chyba 2 czy 3 koszulki bez rękawów, dla dzidzi w brzuchu jakieś 2 rozpinane z przodu kaftaniki oraz chyba 2 koszulki bez rękawków i na przyszłość 2 bluzeczki z długim rękawem w rozmiarze 74/80 (te to chyba niepotrzebnie kupiłam bo mam mnóstwo rzeczy muszę je tylko przejrzeć)... no i jeszcze kilka ubranek dla półrocznego chłopca, syna kuzynki mojego męża, którego to maluszka wreszcie jedziemy poznać w niedzielę :tak:
 
Madamagda nagranie super!!!!!!!!!! Naprawde dobry pomysl mieli :)
OlaK to poszlalas :)

A my wlasnie sprzatamy z Vanesska...moje dziecko wyciera kurze teraz..
 
reklama
Kochane majóweczki w tym kochaśnym dniu zyczę Wam duuuużo miłości i słodkich walnetynek na wieczór :-):-):-) Tym co mogą słodkiego przytulanka ;-);-)
Madzia - bardzo fajne to nagranie . Iudanych ciasteczek życzę mężulo na pewno doceni :tak::tak:
Ola - To faktycznie poszalałaś ale raz nie zawsze dwa nie często....;-)
Iwonka- Moja tez uwielbia sprzątać szczególnie odkurzanie ją fascynuje:-)

A ja dzisiaj byłam na rzywej cukrowej bleeee napisałam zresztą we właściwym wątku, na szczęście mam to już za sobą oby tylko wyszła dobrze :-) Ale taka padnięta wróciłam, że już nic mi się nie chce, nawet na walentynki pomysłu mi brak zresztą kaski w tym miesiącu również bo wykupujemy mieszkanko i całe fundusze poszły na ten cel :-) Więc dzisiaj śmiałam się z mężem że to nasza walentynka wykupione mieszkanko i dzidzia w brzuchu no i mamy siebie :-) Nie zapominając o Oliwci a reszta to symbole :-)​
 
Do góry