reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Zreszta karmiac piersia odpowiednia dieta tez chroni przed kolkami :)

Ja mam dostep i do Niemiec i do Czech....
 
niestety dieta nie zawsze wystarcza, ja z Majką już nic nie jadłam a kolki jak były tak były.....podobno ma na to w pływ niepokój u pierwszorazowych rodziców:-p udziela się dziecku:zawstydzona/y: i u nas tak chyba było

Sab Simple rzeczywiście pomógł, żadne środki dostępne u nas nie były skuteczne, płaciłam wtedy 70 zł za sprowadzenie z Niemiec:szok::szok::szok:
 
dziekiIwonka, Ty to wszystko potrafisz :)
Debridat ??????? dziwne, my to stosowaliśmy na zaparcia nawykowe u Mai
 
Przypomnialam sobie ze jak byla w niedziele mojego R siostra z niemiec z dzieckiem to przywiozla mi leki z tamtad i na kolke wlasnie i inny....jej coreczka Laura dlugo miala problem a jej pomogly tylko firmy WALA niemieckie o tak to wyglada
10550689_1.jpg

Carum Carvi Kinderzaepfchen 10X1 G - Wala-heilmittel Gmbh

a tu na forum sa opinie Kafeteria - Debridat na kolki- czy ktra stosowaa????
 
reklama
Do góry