reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
;-):laugh2:witam ja też zostane mamusia mam termin na 6 maja ,mam już synka który w czerwcu kończy 5 lat także róznica bedzie spora....Ale mały juz czeka na swoja mała siostrzyczke:happy:
 
Hej dziewczyny
Ja przed urodzeniem Oliwki, pamiętam, kupiłam tylko jedną paczkę pieluch. I dobrze się stało... bo jeszcze w szpitalu zostałam obdarowana dużą paczką Pampersów przez koleżankę, która nas odwiedziła. Potem kolejne wizyty odwiedzających w domu... i kolejne pieluszki i powiem Wam, że takie rozwiązanie jest fajne, bo przeważnie osoby, które przychodzą zobaczyć dzidzię coś chcą przynieść, więc można im podpowiedzieć ;-).
 
Ja również witam nową majóweczkę:-).
Doświadczone mamy to wiedzą co robić, ile i jakie pieluchy itd, a nam pozostaje się pytać i pytać;-).
 
Ja tez ni9e kupuje jeszcze pieluch tylko na poczatek kupie a potem zobaczymy jak bedzie rosla zreszta i tak tyle wydatków bedzie bo jeszcze niemamy nic poza kilkoma ubrankami a jeszcze chcielibysmy zrobic wylewki w calym domu przed urodzinami dzidzi a to koszt niezly zwlaszcza ze moj maz to zime zawsze ma gorsze zarobki ze wzgledu na aure pogodowa choc ta zima i tak nie taka zimna

Sama nie pójde do tej szkoly zwłaszcza pierwszy raz zreszta juz za pózno i wykończona jestem bo mi sie zachcialo placki ziemniaczane piec a dla 7 osób to troche schodzi brrr...
 
reklama
A z imieniem to tak dziewczynka od dwóch lat stala i jak zaszłam w ciąze to maz sie chwalił ze Zuzia bedzie na 100% teraz wszyscy mu docinaja ze chłopak wiec sie przejał i wymyślił na poczatku tak dla zabawy że Franek i teraz tak mówi wszystkim i wszyscy go krytykuja moja mama powiedziala ze sie wyprowadza z domu :-Dnie no tak zartuja No tylko ze taka umowa jest ze ja imie wymyslam dla chlopca i teraz to walcze z sama soba bo juz sie przyzwyczaiłam do tego Franka ale chyba jednak tak nie dam ....
 
Do góry