reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

OlaK, my też chcemy Mikołaja:-), w każdym razie do dnia dzisiejszego nam się nie odwidziało to imię.
Byłam w Tesco po pieluszki i powiem Wam, że trochę zgłupiałam. Kupiłam Haggisy, jest teraz promocja, paczka 72szt kosztuje 29zł. Pampersy mam, jedną paczkę dla noworodka 2-5 kg.Ale nie wiem, co robić, koleżanka urodziła córeczkę, przed porodem nakupowała Pampersów i okazało się, że jej mała jest uczulona na nie. Teraz używa Haggisów i bardzo sobie chwali. Stąd moje wahanie, których kupić więcej....:sorry: Może trochę takich, trochę takich....:baffled:
 
reklama
Ja niew iem jak jest z tym uczuleniem na pieluchy,bo to nic nie jst tak naprawde w stanie dokladnie okreslic co dziecko uczula.Bo to moga byc rozne rzeczy na raz a eliminacja wszystkiego po kolei dopiro da prawdziwy obraz.Moja Vanesska tez miala raz uczulenie na pieluchy ale to takie pieluszkowe zapalenia skory i z tego co wiem to wiele dzieci je przechodzi mimo woli......a ja nadal uzywalam tych samych a problem juz nie powrocil......nioe wiem od czego to zalezy no ale u kogos moglo byc inaczej...
 
Aurelia, może po prostu nie kupuj pieluch na zapas, zobaczysz jak dzidzia będzie reagować na konkretne pieluszki po urodzeniu.
 
Ha, ha Iwonka dobre pytanie.... może będa obchodzić imieniny w terminie innym niż 6 grudnia? Pewnie są jakieś... chociaż i tak wszystkim się będą kojarzyć z 6 grudnia własnie.
 
Nie mam pojęcia... ale pewnie są :-)

Lecę na pocztę i po Maksika mojego. Miłego popołudnia!!

Iwonka napisz jak cukier wyszedł!!
 
Witajcie dziewczynki :)Ja też od rana na nogach .Taką mamy brzydką pogode w krakowie ze az mi sie nie chciało wychodzic . No ale musiałam na chwile iść do pracy . A potem pojechałam z kuzynka do Ikei zobaczyc luzeczka , pościele , i takie tam pierdołki . A przy okazji kupiłam mężusiowi prezencik na walentynki . Miłego dzionka wam życze
 
reklama
Aurelia, może po prostu nie kupuj pieluch na zapas, zobaczysz jak dzidzia będzie reagować na konkretne pieluszki po urodzeniu.
Może i jest to jakieś rozwiązanie, tylko z drugiej strony muszę dawkować takie wydatki i robić zakupy na raty. Fajnie też, jak można skorzystać z jakichś promocji. Mam cichą nadzieję, że mój synek nie będzie dobrze reagował na pieluszki. Nie będę się na zapas martwić.:tak:
 
Do góry