reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej kobitki,
ja od samego rana w garach siedzę bo zachciało mi się ciasta snikers, najlepsze jest to, że chyba zakalec mi wyszedł:baffled::angry::crazy::crazy: o w mordę!! No nic, zjem i zakalca:-). Chyba ciężarne się nie nadają do pieczenia ciast.:eek:
A co, Kamilka sobie jednak poszła????


Aurelia narobiłaś mi smaka na ciacho :laugh2::laugh2::laugh2:
W wolnej chwili może daj nam przepis na swoje pyszności...

Zaraz zmykam do kuchni bo mi sie zachciało kopytek :-D
 
reklama
Melduje się, ze jestesmy z Sonią i żyjemy tylko nie mogłam na forum wejść:-(Teraz się zdrzemniemy, bo mnie głowa boli:-(Miłego dnia:-)
 
Też idę spać... obiadek już zjadłam :tak:
Zamiast kopytek zrobiłam leniwe pierogi i objadłam się jak bączek :-D:-D:-D i jak tu nie tyć:sorry:
 
Mam pytanie za 100 punktów.
Któraś z dziewczyn z bb wysłała do mnie zaproszenie na naszej-klasie dosyć dawno, ja nie mogę skojarzyć po imieniu i nazwisku.
Nie będę podawać pełnych danych bo jest ochrona hehe, ale dziewczyna nazywa się Asia i jest z Osiny, przyznawać się bez bicia która to ;-):-):-) bo mam klina. :eek:
 
Witam babeczki
Napisałam Wam dłuuugiego posta i mi go zjadło :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Skarżycie się że u Was brzydka pogoda, a u mnie dość znośnie, nawet świeciło dziś pięknie słonko. Lecę zaraz do miasta, zrobić jakieś zakupy żywnościowe, bo ja to mogłabym całymi dniami z domu nie wychodzić, tak mi się nie chce nigdzie wypuszczać. Moją rodzinkę rozbierają jakieś wirusy, mężuś leży umierający i zasmarkany, a moja Oliwka ma od wczoraj gorączkę, chyba drugi raz w swoim życiu. Mam nadzieję, że nic złego się z tego nie wykluje.
Iwonka nie smuć się tym, że Vanesska nie może załapać o co chodzi z nocniczkiem. U nas też nie jest z tym idealnie. Mała załapała o co chodzi jak miała 2 l i 3 m-ce, sama z siebie usiadła na nocnik i już. A co się też za nią nachodziłam i naprosiłam, to moje. Tylko że ja Oliwkę po prostu rozebrałam od pasa w dół i sama po pewnym czasie usiadła.
madamagda dokładnie nie pamiętam, ale łóżeczko Oliwki stało w naszej sypialni jakieś pół roku, a potem to już w jej pokoju i słyszałam, kiedy się budziła. Teraz straszę mojego mężusia, żeby łaskawie wziął się za remont pokoiku dla dzidzi i póki co argument, że dziecko będzie cały czas mieszkało sobie w naszej sypialni do niego nie przemawia. Pożyjemy, zobaczymy, póki co właśnie na to się zanosi.:wściekła/y::wściekła/y:
cfcgirl cieszę się, że u Was wszystko wraca do normalności: mieszkanko, samochód... spokój.
A pozostałe brzuszki cieplutko głaszczę.
 
Ja bylam w koncu z dzieckiem na spacerek,wzielismy rowerek i ruszylismy na plac zabaw ale gdy tylko tam doszlismy rozpadal sie deszcz i wrocilismy z powrotem do domu....na podworku wskoczyla w nowych butach w kaluze i tak spacerek zakonczylismy..ja z nerwow sprzedalam klapsa dziecku....teraz siedzi w domu i sie bawi.plastelina a tv wylaczony.Acha i moj malzonek powiedzial ze mam zakladac dziecku pieluche.Ja go popieram,nie moge meczyc dziecka.Ona przetrzymuje mocz.......widocznie jeszcze nie jest jej pora.Na pieluchy jeszcze mnie stac wiec trudno.Moze w wakacje sie uda albo sama wczesniej nam o tym powie ze chce zrobic siusiu.
Madamagda ja nie asia.......tylko Iwona B Wawa(wyslalam zaproszenie) :)
 
Vanesska ponad rok spala z nami w jednym pokoju a nawet w jednym lozku bo tak mi bylo wygodnie ja karmic bo w nocy kilkanascie razy nawet potrafila sie budzic na cyca........teraz tez w wiekszosci z nia spie u niej w pokoiku bo mi tak wygodnie niz jak ona przylazi do nas w nocy i we trojke i z brzuchem jest mi ciasno...
 
reklama
Niesia zdrowka zycze!


A ja dopiero teraz bede jadla obiadek(pulpety dzis i jutro) bo wczesniej najadlam sie gofrow z LIDLA sa takie pyszne mniam,a od poniedzialku maja byc body pakowane po 3 sztuki za chyba 18zl.
 
Do góry