reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ola hahaha ja tez tak mam ze jak zaczne jesc slodycze to nie moge przestac i mowilam lekarzowi czy czasem nie spada mi cukier a on zaczal sie smiac i mowi ze dziecko juz czuje smak wod plodowych ze sa slodkie i jak tylko poczuje to sie tego domaga... i niestety juz uczymy dziecko slodyczy... dlatego mowil ze to normalny stan tylko nasza waga moze duzo przyrosnac....:-:)-(
 
reklama
Dziubek jesli ufasz swojemu lekarzowi to go nie zmieniaj, może zdecydowanie wazniejsze jest to zebys leżała i sie oszczedzała niz jechała tyle kilosów na USG, swoja drogą dziewczyny czy nasze mamy chodziły na USG? Czy był kiedys taki sprzet jak teraz? Nie było i zyjemy! :tak:
 
A jesli chodzi o ruchy to czuje je doskonale i kopniaki porzadne......a slodycze no mam takie chwile ze mi sie chce cos starsznie slodkiego zjec a jak nie mam to wystarczy mi serek waniliowy z buleczka maslana........DAN CAKE mniam
Na glownej stronie BB w kalendarzu ciazy jest napisane ze nalezy liczyc ruchy dziecka od 27 tygodnia ciazy....
 
Aniusia ja sie nie zgodze z tym ze kiedys nie bylo i bylo dobrze......pewnie ze tak,mozna by tu mnostwo rzeczy porowanac a temat i spor zaraz by sie rozwinal.....wiec lepiej nie.

Napewno dziecko jest zdrowe i wszystko jest ok.
 
Ufać ufam swojemu lekarzowi, ale boję siępanicznie o mojego dzidzia. I zrobiłabym już USG w mojej miejscowości gdyby nie fakt, że jakiekolwiek wstanie z łóżka powoduje twardnienie brzucha. Wiem, że leżenie pomaga .... tyle że ja chciałabym wiedzieć że z dzieckiem jest wszystko ok, że się dobrze rozwija ... i tak ciężko mi wytrzymać do tej wizyty. Czas dłuży się niesamowicie... I tylko ruchy dzidzia utwierdzają mnie w przekonaniu że na pewno jest zdrowe.
 
Kamilka, nie martw się - z Maksem w ciązy też pożerałam słodycze, a on wcale nie jest na nie szczególnie łasy. Niespecjalnie lubi czekoladę oraz ciastka... tzn ma takie dni że owszem domaga się, ale i przez tydzień potrafi nic słodkiego nie jeść (tzn jest to złudne bo oczywiście je słodkie kaszki czy kuleczki czekoladowe ale nawet jak jest czekolada wyłożona na talerzyku to jej nie chce ruszyć).
Gorzej z tą naszą wagą echhhhh!!
 
OluK. co du USG 3D robiłam właśnie w Warszawie, gina poleciła mi Iwonka, u niego za usg z dwiema płytkami i szczegółowym opisem zapłaciliśmy 200 zł. Taka sama cena jest w Szczecinie. Z wizyty byliśmy bardzo zadowoleni, lekarz ma tytuł doktora.:-)
 
Witajcie dziewczynki!
O widzę ze Natalka już w domku, czekam ciągle na wieści i Vivien, ciekawe jak się trzyma.
Ja mam straszną ochotę na sexik, ale niestety nie mogę, leczę te cholerne stany zapalne, zostały mi jeszcze 4 tabletki. Mój M wczoraj powiedział że kocha naszą dzidzię, cieszy się że noszę ją w sobie, ale żal mu że zabiera mu kochankę, hehe że strasznie za tym tęskni, żeby było tak jak niegdyś. No cóż mam nadzieję że po porodzie zbyt dużo się nie zmieni.:baffled:
Brzusio tak mi urósł, coraz gorzej się poruszać, mała kuleczka się robię. Walczę z chęcią na słodycze, ale na szczęście jakoś mi to idzie i w końcu też zachamowałam nagły wzrost wagi.
Hania wierzga nogami, że aż czasami zaboli, ale jak tylko mój M położy rękę, zaraz się uspokaja. Dlatego jak nie moge zasnąć to kładę jego ręke na brzuszku i mam spokój.
 
nie no pewnie dziecko pozniej mleko pije i zanim znow zacznie slodkiego kosztowac to juz zapomni hahaha ale faktycznie gorzej z nami ale ja juz sie zawzielam i powiedzialam ze od porodu jem jak najmniej i tylko rosolek gotowana marchewke i serki ale malo bo musze zrzucac do sierpnia na swoje wesele hahaha BOZE zeby mi tak wypalil ten plan....
 
reklama
Do góry