reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czesc Majoweczki...:-)
Ale sie od wczoraj rozpisałyscie...a ja tak nagle uciekłam z forum bo mój mąż wysłał mi smska ze stoi pod drzewiami i mam mu otworzyc drzwi:szok: Jak wiecie pracuje w Holandi i zrobił mi niespodzianke przyjezdzając na kilka dni do nas:-)Bardzo sie ciesze, w koncu od slubu nie widziałam go 3 tygodnie.
Natala i Vivien trzymam za Was mocno kciuki, musicie byc silne i dzielne, wszystko bedzie dobrze, Jerzy Owsiak zbierając kasiurke na WOŚP pomyślał włąsnie o takich maleństwach i kupuje specjalny sprzet ratujący im życie.
Wigma my własnie kupilismy wózek w "Boćku" :-) kolorek zielono-szary:-)
Jesli chodzi o spotkanie to jak najbardziej mozemy to zrobic:-) A wogóle gdzie zamierzasz rodzic???

Pozdrawiam Was gorąco:-)
 
reklama
hej ja wczoraj bylam u lekarza i wszystko jest ok maly jest bardzo ruchliwy pomachal nawet tacie stopka, chyba cos lykal wygladalo to jakby chcial pogadac z nami hehe
 
Dzisiaj dzień ponury.Zauważyłam, że jak tylko wstanę to zaraz brzuszek mi twardnieje i takjakby się obniżał:( Mam nadzieję, że nie pogorszyła się moja sytuacja. W następnym tyg. idę do gin zobaczymy co mi powie.

Natalko trzymaj się dzielnie :)

Wiktoria cieszę się, że wszystko jest ok. Oby tak do końca ciązy:)

Aniusia miłą niespodziankę zrobił ci mąż. Ja sobie nie wyobrażam tak długiego rozstania. A niestety mój mąż w delegację za tydzień jedzie i tylko w weekendy będę się z nim widywać :(

Słonecznej sobótki wam życzę:)
 
Dziewczyny melsuje się jak to tu mowią 2 w 1 :-)Malutka się uspokoiła.Chyba gadka o spacerku ją przekonała:-)Wody też już się nie sączą będę miała zakładany pessar, bo inaczej nie donosze ciąży.Oj dawno sobie tyle z małą nie porozmawiałam co tej nocy:-)
 
Witajcie kochane!
Ja tylko na momencik. Od rana biegam jak oszalała. O 8:00 miłam seminaruim, strasznie się źle czułam, myślałam że zemdleję, dziecko ułożyło mi się w poprzek i rozpychało mi żebra, potem o 9:00 egzamin z zarządzania i wynik na 4,00 także zaliczone, potem do męża do pracy pomóc im w sprzątaniu, w domu czekało mnie robienie sałatek na dzisiejszą parapetówkę w sklepie, kąpanko i teraz chwilunię odpoczywam.
No dobra lecę w takim razie, jutro tez mam egazamin, ale już mi się nie chce czytać tych notatek, idę na "pałę" najlepiej mi wtedy wychodzi:-):-)

Natalka
no to suuuuper, teraz tylko spokój i odpoczynek, a uda ci się jak najdłużej ponosic Sonię. Myślałam w nocy o tobie i Vivien, tak długo myślałam że śniło mi się że wody mi się sączą, jak się tylko obudziłam poczułam mokro, ale to dlatego że tabletka dopochwowa się rozpuściła, także się uspokoiłam. Modlę się za Was kochane i za wasze maluszki.
 
Ja tylko na chwilke :-)
chcialam powiedziec ze u nas wszystko wporzdku :tak: tylko tak jakos czasu brakuje :-( dzidzia szaleje coraz bardziej ;-) postaram sie wszystko nadrobic :tak:

buziaczki kochane :-)
 
reklama
Do góry