reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Natala, trzymajcie się kochane dziewczynki. Myślę o Was i trzymam kciuki, żeby Sonia pomieszkała jeszcze trochę u Ciebie w brzusiu!!:-)
 
reklama
Natalia prosiła przekazać wam ze zostaje na podtrzymaniu ciazy w szpitalu.Jak tylko bedzie w stanie to sama wam napisze wiecej.Obecnie jest w trakcie badan.Ma rozwarcie i sączą sie jej wody plodowe.Prosiła o trzymanie kciuków.
 
Natala na pewno kazda z majowek i ich dzidziusie trzymaja mocno kciuki za Ciebie i Sonie,zebyscie jak najdluzej wytrzymaly w 2packu.
 
Ojejku ale wiadomość o Natali.... kochana trzymamy kciuki z całej siły!!!! Trzymajcie się dzielnie we dwie!!
 
Bądźmy dobrej myśli...przecież musi być dobrze, inaczej być nie może :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:NATALA wszystkie mocno trzymamy za WAS kciuki...
 
Aż mi dreszcze przeszły, Natalko modlimy się za Ciebie i Sonię, wyjdziecie z tego i podtrzymają cię ile trzeba będzie.
 
NATALKO BęDZIE DOBRZE. W SZPITALU DOBRZE SIE WAMI ZAOPIEKUJą I DACIE RADę WYTRZYMAć JESZCZE DUżO TYGODNI:) śCISKAM MOCNO !!!!!
 
reklama
No i zaczelo padac .....a ja zaraz na cmentarz wyruszam....Jeszcze do tego wieje a na Wolce to juz wogole takze nie wiem jak ja bede jutro sie czula po tej wycieczce nie milej.
 
Do góry