reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

u Nas zima na wesoło :-)

właśnie teściowie pojechali do domku ;-) fajnie posiedzieliśmy sobie i wprosiliśmy się na za tydzień na obiadek ;-) a co :-p

Wiktoria - fajnie masz :tak: ja też mam obiecane od siostry po jej córeczce ciuszki ale jak narazie to jeszcze Mi nie dała bo powiedziała że za wcześnie :-p

dziubek - odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj :tak::tak::tak:

Kamilko - nio to naprawdę strasznie brzmi :-( u Nas trwało to godzinkę najpierw msza skrucona pół godzinna i pół godzinne spotkanko przez 4 niedziele :tak: nio i raz w poradni małżeńskiej pół godzinki (u Nas też musiał być kalendarzyk ale Ja nie miałam i jak tam siedzieliśmy to powiedziałam jej co i jak kiedy jaki śluz :-p i pytała się jeszcze czy iwem kiedy mam dni płodne i to tak wyglądała ta poradnia małżeńska) i całe nauki z głowy :-) i dobrze powiedziałaś temu księdzu :tak::tak:

aniusia - powiem ci że fajny pomysł z tym chrztem i ślubem w jednym :-)

szopek - to jakiś dziwny ten proboszcz :wściekła/y::szok: u nas jak ksiądz był po kolędzie (ten co udzielał nam ślubu) pogratulował Nam dzidziusia :-) tak jak u anusi ;-)

 
reklama
tolka23 No wiesz. On przed ślubem ględził kiedy ślub, po ślubie kiedy dziecko ( kara boska cię czeka), teraz jak był to nie zauważył nawet brzucha. " A rodzina co, nie powiększa się?". Pogratulował. Cieszę się, ze nie dosięgła mnie kara boska- żadna szarańcza ani niepłodność. Dzięki Bogu- proboszcz to nie prorok.
 
jutro czekają Mnie badania i ta nieszczęsna glukoza mam nadzieję że nie będzie aż tak źle ;-)

mam pytanko ile się czeka na wyniki z glukozy??
 
tolka23 ja tez jutro ide na glukoze. Z tego co wiem to wyniki sa tak samo jak po zwykłym badaniu krwi, ja odbieram w ten sam dzien po godz 15, albo na drugi.
A kupilas w aptece glukoze?
 
tak kupowałam w aptece wczoraj :-) ale podobno że w niektórych przychodniach nie potrzeba kupować bo dają ale na wszelki wypadek wolałam sobie kupić :tak: nie wiem czy nie za dużo kupiłam 50 g :no:
 
Kupiłas dobrze, ja tez tyle kupiłam:-) Zreszta to jest dawka jaka powinnysmy wypic! Wiem ze w nie kazdym laboratorium mają wiec wolałam kupic, tym bardziej ze to tylko 2,50 kosztowało:-)
A o ktorej juz jedziesz? Bo ja o 7 rano!
 
Z tymi naszymi " batmanami" to roznie bywa mam rozne podejscie do kosciola u nas bylo tak w grudniu 2006 postanowilismy wziasc slub ale traf chcial ze z wszelakich przyczyn zadne z nas nie bylo bierzmowane i w styczniu uderzylismy do ksiedza zeby w czerwcu 2007 r isc do bierzmowania bo jak slub wzias ksiedza widzielismy jak sie ugadywalismy i w dzien bierzmowania .... kasiadz zyciowy powiedzielismy ze ja pracuje co drugi wkend szkola co drugi wekend praca, Oleg sluzby wekendowe koszmar i ksiadz odpuscil porozmawial z nami zaprosil do domu na kawe i cioasto :-) ale to wyjatek naprawde
 
anusia - ja chyba tez pojadę o 7 :tak: czym wcześniej tym lepiej :-) będe miała z głowy przynajmniej :-)

Wiktoria - zgadzam się z Topbą w zupełności :-) My też mamy superowego proboszcza ale to wyjątek :tak:

dobranoc majóweczki :-) kolorowych i bez problemowych snów :-)
 
Witam.My dzis bylismy u tesciowej na obiadku.A rano na bazarku gdzie kupilam moim dziewczynkom ubranka:) A tak poza tym to dzis sie przestraszylam ze mi wody plodowe ciekna bo mialam mokro normalnie i to tak przez kilka godzin Yeraz juz jest ok.Nie wiem co to bylo bo nie wiem jaka jest oznaka coekancych wod .No i wczoraj jak sie mylamn to nie spodobala mi sie moja szyjka,jest rozpulchniona,krotka i spokojnie migla bym wlozyc w nia palec......Albo znowu jestem jakas przewarzliwiona albo cos jest naprawde nie tak..Wizyte mam dopiero na poczatku lutego.Nie wiem czy nie wczesniej pojde.
A teraz ide po czytac co klikalyscie.
 
reklama
Iwonka z ta szykja idz moze wczesniej a co do wod to ja juz problem moich rozwiazalam. Zawsze zastanawialam sie czemu jak kobieta w ciazy to duzo wkladek zuzywa i sobie myslalam do jakiegos czasu ja zadnych uplawow nie mam zadko a jak mam to biale wiec wszystko ok. no ale cos mi sie tak mokro zaczelo robic kilka dni temu i doszlam do wniosku ze ja poprostu czasami mam problem z utrzymaniem moczu nie mowie o posiusianiu sie ale wystarczy kilka kropelek zeby czuc sie nie komfortowo i mokro. Mam nadzieje ze Ci pocieszylam troszke a z ta szyjka niewiem ja sie do konca nie znam ale skoro mowisz ze mogla bys palec wlozyc to idz do lekaarza chyba ze to chwilowe ;-)

co do badan tez mnie one czekaja ech ...
 
Do góry