reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

cześć dziewczyny :-)

Ja tylko na sekundkę ;-) mam problemy z kompem i dlatego nie piszę do Was a tym bardziej nawet nie mogę Was podczytywać :-:)-( ale jak już będzie dobrze to Was napewno doczytam

buziaczki dla Waszystkich majowych mam i ich pociech :-)

 
reklama
My wczoraj bylismy w Krakowie no i fajnie było Paweł byl w miare wyrozumiały przynajmniej na początku i nawet z zaciekawieniem oglądał wozki ale nic nam sie nie podobalo bo byla tylko jedna firma i ta co ma okropnie drogie i strasznie powydziwiane te wózki. Poza tym to z wielkim zapałem oglądał samochody i lalki i kalkulował co co by jednak lepiej mieć tzn chodziło o koszt a że akurat auta tam droższe i same wypasione byly a lalki tańsze to wyszlo ze
dziewczynke w kolejnym sklepie bylo odwrotnie wiec już zgłupiał :-Dale to tak na żarty oczywiście było ale ogólnie to wczoraj był dzień na chlopca przedwczoraj na dziewczynke i tak w kółko to nawet słodkie jest jak on taki zdezorientowany jest i sam nie wie co chce a mi to już chyba naprawde wszystko jedno:happy2:
Poza tym to byłam jeszcze u tego endokrynologa i po raz kolejny okazalo sie że wszystko dobrze wiec mysle ze z tym już problemów nie bedzie
Ja mam ostatnio taki apetyt :szok: ze aż sama
siebie nie poznaje ciągle jestem glodna a jak coś zjem to za godzine znowu co prawda brzuszek rośnie ale nie tylko on bo ja sama chyba też patrzac na wage ale jakoś tego nie czuje....
 
Iwonko myślę że z tym 1% dla Malwinki to najlepszy pomysł tak myślałam żeby pomóc jakiemuś choremu dziecku mój maz ma mała firmę to już bedzie wiedzieć co zrobić
 
dzień dobry moje drogie majóweczki...właśnie poczytałam o Waszych wczorajszych naleśniczkach i aż mi ślinka pociekła...bo ja do końca ciąży nie mogę jeść cukru, a Wy tu wyskakujecie z dżemikiem śliwkowym, jabłuszkami, nutellą, i popijacie to fantą :-):-):-) a ja dziś na śniadanko zjadłam grahameczkę ze szpinaczkiem, białym serkiem i szczypiorkiem i za 1,5 godz. muszę sprawdzić cukier...:-(
dzisiaj mam tez dentystę, bo chcę sprawdzić jak tam moje ząbki sie mają...
życzę Wam udanego dzionka, u nas slicznie świeci słoneczko, az chce sie wyjśc na spacerek...:-D:-D:-D
a tym, które chorują ZDRÓWKAAAAAAA :tak::tak::tak::tak:
 
Witajcie brzuchatki:tak::tak:
U mnie dziś już zupka grzybowa sie gotuje i ciasto na naleśniki czeka więc ot napad naleśników na majóweczki:-)
anusia współczuje tego zakazu ale dobrze że teraz możesz spokojnie zadbać o sibie i juz wszystko będzie dobrze :tak:
Iwonko to fajnie ze strony Twojego męża:tak::tak::tak:
cfcgirl tulam mocno i wspólczuję problemów gastrycznych na mnie dobrze wypływa duża ilośc nierozcieńczonego soku jabłkowego i ogólnie duża ilośc płynów:tak::tak:Oby teraz było już tylko lepiej:tak:
Wszystkim zdorwym miłego dnia a chorym miłego dnia i zdrówka :tak::tak::tak:
 
A ja wczoraj na kolacje sobie usamazylam dwa nelsniki bo tak mi smaka zrobilyscie:-p
Ja dzis nie wyspana,w nocy moje dziecko dostalo goraczki,jak sie obudzila o 3 tak dwie godziny gadala za nim znow usnela.A a rana jak nigdy pobudka przed 7 :baffled: i czuje sie jak na kacu.Teraz ma kolo 37 ale siedze z nia w domku mimo tego ze jest piekne slonko choc wiatrzysko okropne.:dry:
Agusia super zdjecia masz synka w podpisie:-)
Puchatka no no pyszny obiadek dzis u ciebie:-pu mnie pomidorowa.
Anusiasac oj biedna zadnych slodkosci......ja az tak za nimi nie jestem ale czasem cos lubie skubnac:sorry2:
 
Iwonka - dzieki, popapugowałam po Tobie ;-):-p Zdróweczka dla Vanesski :-(
My tez dzisiaj zupke mamy - ale ogórkową :-)

Zmykam na małe zakupy a potem do gotowania. Miłego dnia wszystkim, w końcu to piatek - musi byc miły :tak:
 
Aprpos obiadów jeszcze - Puchatko, żeberka wg przepisu podanego przez Ciebie pychota. Mój mąż ogólnie nie lubi dzubać mięsa - musi mieć jakiś kotlet albo pieczeń w jednym kawałku, ale żeberka wcinał aż mu się uszy trzęsły :-D Dzięki za recepturę!
 
reklama
Witam Was, dziś piękny dzionek się zapowiada bo słoneczko zagląda do okien. Widzę, że czas na naleśniki u połowy z Was:-). U mnie dziś krupnik, jakoś tak ostatnio zupki mnie nachodzą.
Iwonka , dużo zdrówka dla Córci:tak: jutro do Ikei się wybieram ciekawe jak tam z wyposażeniem łóżeczek dla maluszków:confused: Nie orientujesz się może jak byłaś, może?
Cfcgirl współczuję:-( tak mi Ciebie szkoda tyle stresu na raz, dobrze, że ten komputer i BB jest mam nadzieję jakąś odskocznią od tego wszystkiego.
Tolka, czekamy na Ciebie bo jest zauważalny brak Ciebie:-)
Łania słyszałam, że nie wszystkie kosmetyki się nadają na celulit bo zawierają one kofeinę która jest szkodliwa. Poszukaj specjalnej linii kosmetyków dla kobiet w ciąży na celulit, na pewno coś znajdziesz:tak:
 
Do góry