reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzis i sa nerwy ale spokojnie.Lady tez zdenerwowana i smutna to normalne.

Dziewczyny a co wy z tymi skurczami.....Natalka i jak sie czujesz ? Ciekawe co tam u Kamilki????? Trzymajcie sie dziewczyny!
 
reklama
Iwonko - masz racje. I w ten sposób zakończę temat, bo uważam, że to nie miejsce ani czas na moje ani Lady komentarze, bo każdy może przeżywać wszystko na swój sposób.
 
Dziewczyny ja juz wylaczam kompa bo starczy tych smutkow mi.....Buziaki i do jutra! Obyscie wszystkie sie jutro za meldowaly zdrowe i spokojne z naszymi majowymi skarbami :) Dobranoc
 
Dziewczyny napiszcie w watku Lista majoweczek jesli chcecie dodac imie wybrane dla swoich pociech czy chocby plec jesli nie ma tam takich danych to dopisze bo w poniedzialek lub jutro wieczorkiem zrobie porzadeczek.A i zeby sobie ulatwic zycie to skasuje kilka pierwszych postow pod lista nasza bo w jednym poscie ona sie nie miesci tyle nas juz jest i musze ja zrobic w dwoch postach.Ok? ale jeszcze nie wiem,chyba ze znow zrobie tabelke...pomysle :)
__________________
 
Dobranoc Dziewczyny!

I jeśli ktokolwiek poczuł się urażony dziś moją wypowiedzią, to przepraszam - nie miałam nic złego na myśli.

Dobranoc.
 
Dziewczyny juz dobrze minal stres zdenerwowanie... bylam w szpitalu i byly skurcze cos mi podano i po pol godzinki sie uspokoilo ale nie chcialam zostac dlatego ze dziadka imieniny i dzien dziadka i wogole bardzo zmeczona bylam po szkole nie dalabym rady zostac bo tam byloby mi jeszcze gorzej nie lubie szpitali i to zow dodatkowy stres.... teraz mam lezec i lezec.... mam sie nie stresowac i nie zloscic!!! Teraz to sie juz postaram....

Dobrze tez ze mama Mai ma wiare w to ze bedzie dobrze.... trzymajmy za nia kciuki...

Jutro do was zajrze... wyspie sie odpoczne wezme nospe ... ale lekarz mnie skrzyczal ze egzaminy nie sa wazniejsze niz wlasne zdrowie i dziecka....

Dziekuje ze sie o mnie martwilyscie milo....:tak:
 
Lady chyba zle mnie zrozumialas. Ale to juz nie moja wina. Chodzi o to, ze czesto roztrzasanie tematu wrecz przeciwnie - nikomu nie przynosi ulgi, a bol. Uwierz mi, mam duza wrazliwozc i lzy tez mi leca w takich momentach i nie chodzi o to by ktos byl zimny i nie musisz mi tlumaczyc, ze dla wielu jest to dzien smutku. Ale trzeba znalezc we wszystkim granice. I nie musisz mi mowic, zebym zrozumiala i powstrzemala sie od jakichkolwiek komentarzy, bo uwazam, ze Twoj jest w tym momencie zbedny.

a ja uważam że nie masz " wyczucia "
i to tyle z mojej strony na ten temat
 
dzień dobry kochane majóweczki...mam nadzieję, ze dziś macie choc odrobinkę lepsze humory niz wczoraj...ja niestety nie..wlasnie zbieram się do szpitala w związku z moim wysokim cukrem... nie ma co, mam stresa, ale wierzę, ze wszytsko pójdzie dobrze, ze może jutro mnie wypuszczą :):) kamilka, jak dziś samopoczucie??? nospa pomogla??? może to wszystko ppo prostu przez ten egzaminowy stresik.... trzymajcie się cieplutko i kciuki za mnie.....
 
dzień dobry kochane majóweczki...mam nadzieję, ze dziś macie choc odrobinkę lepsze humory niz wczoraj...ja niestety nie..wlasnie zbieram się do szpitala w związku z moim wysokim cukrem... nie ma co, mam stresa, ale wierzę, ze wszytsko pójdzie dobrze, ze może jutro mnie wypuszczą :):)
napewno wsyztko pujdzie ok ...musza zrobić Ci " gruntowny przegląd " ...i napewno szybko wrócisz do domu :)
Najwazniejsze to zachować w miarę spokój :tak:

Powodzenia ..a i spakuj sobie gazety i jakies drobne na TV ...przydadzą sie na nudę ;-):tak:
 
reklama
Dzień dobry!

Kamilko - ciesze sie, ze u Ciebie wszystko dobrze.

Miłej niedzieli Dziewczyny.

Lady - no to chyba jednak ty nie masz wyczucia. Bo w momencie kiedy ja cos wyjasnilam i przeprosilam jesli kogos to urazilo, a Ty dalej chcesz roztrzasac temat od poczatku, to takie zachowanie jest nie na miejcu. I w ten sposób ja zamykam temat.
 
Do góry