reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
wiecie co moze cos zoladkowego przechodzi bo mnie od rana czysci jem normalnie i zaraz oddaje nie mam juz sil... zmeczona jestem chce mi sie spac i mdli mnie w dodatku...
 
Dziewczyny;
Ja przelotem z czerwca - życzę Wam dużo zdrówka i aby wszystko z Waszymi Dzidziami było ok. Poczytuję Was bo fajnie Piszecie i stanowicie bardzo zgrany zespół.
Mam nadzieję, że mogę ;-)
Kamilka;
Ja na takie sensacje jadam gorzką czekoladę, banany i gorzkie kakao (po 1 łyżeczce) paskudne ale pomaga
 
Hej no widze ze nie tylko jaj tak sie dzisiaj czuje jakas mala plaga z mdlosciami nas nawiedziila. Ja tak jak myslalam po tej miecie niewiele lepiej:baffled:
moze faktycznie jakis wirus....:confused:
Czuje sie jak kon po westernie:baffled:!!!
Kamilka87 pierwszy raz Cie tak zlapalo? ja kilka dni temu mialam podobne objawy tyle tylko ze wtedy porzadnie zwymiotowalam i szybciej mi przeszlo, a dzis boje sie zaczac:szok: a Ty kochana wymiotujesz czy raczej biegunka?
Aurelia79 pamietaj ze przy nawet najmniejszych zatruciach trzeba duzo pic zeby szybko wyplukac toksyny z organizmu.No i trzymam kciuki za Twoje dzisiejsze usg:tak:
 
OlaK nie wiem co jest w tym starynkiewiczu ze takie tam tlumy teraz.Zwlaszcza,ze na rodzic po ludzku nie jest jakos cudownie oceniany.Jak bylam tam po raz drugi na izbie przyjec to chyba przyjmowali do porodow ale tlok raczej mieli.Slyszalam rozmowe jednej kobitki jak mowila, ze wszystko ok ale nie moga jej polozyc bo miejsca nie ma i ma w domu na poczatek porodu czekac.Druga przyjeli bo miala nadcisnienie i ta druga wogole z bylego wojewodztwa siedleckiego byla.W sumie to mnie troche dziwi po co kobiety az tak daleko jada do porodu,ja bede rodzic w wawie bo bede mieszkac 15km od centrum a do wolomina mam tylko kilka km mniej ale duze uprzedzenia.
 
to jest tak najblizszy szpital ok 25km tam bede pewnie rodzic drugi w Leborku ponad 50km od miasta ktorego mieszkam.Teraz tak porodowka byla w moim miescie lecz w Ustce pare lat temu wybudowano nowy szpital wiec jesli chodzi o warunki typu obskrobane sciany itd stare lozka to tego tam nie znajde a jak ten wypudowano to cala ekipe ze Słuspka przeniesli tam wiadomo jeden szpital to wieksze szanse ze sie spotka negatywna opisnie i nie ktore babki jada do Leborka :baffled: no bo nie ktore tam ze cud i miod a nie ktore na ustke nie narzekaja. Wiec niby dalej ale sasiadka dzis mowi ze znajoma pojechala do łeborka i urudzila martwe dziecko to az mi ciarki przeszly (najprawdobodobniej dziecko sie udusilio podczas porodu) i teraz tak nie bede wymyslac pojade do Ustki mam nadzieje ze trafie na lekarza ktory prowadzi moja ciaze
 
Dziewczyny;
Ja przelotem z czerwca - życzę Wam dużo zdrówka i aby wszystko z Waszymi Dzidziami było ok. Poczytuję Was bo fajnie Piszecie i stanowicie bardzo zgrany zespół.
Mam nadzieję, że mogę ;-)
Kamilka;
Ja na takie sensacje jadam gorzką czekoladę, banany i gorzkie kakao (po 1 łyżeczce) paskudne ale pomaga
Pewnie ze tak to jest otwarte forum dla kazdego:tak: no a ciesze sei ze tak myslisz ze my zgrany zespol ja tez tak mysle,ze my fajne majoweczki:tak::-):-):-):-)


Kamilko oj biedna ty.......Zdrowka zycze
 
delikatnie mnie mdli ale za to co chwile czysci.... masakra pierwszy raz tak mam... zeby mnie tak rozlozylo a jedynie w wekend bylam bardzo oslabiona i w szkole krew z nosa mi co chwilke leciala... to juz w niedziele nie dalam rady isc juz do szkoly a dzis to juz calkowicie mnie rozlozylo.... :-:)-(sprobuje z tym kakaem
 
Kamilka wspolczuje Ci.Ja rano tez cos nie najlepiej sie czulam i 2 razy kibelek odwiedzalam.Moze kup sobie jakis preparat typu lakcid/lacidofil na ustabilizowanie sie flory przewodu pokarmowego.To sa tylko pozyteczne bakterie wiec raczej na pewno mozna brac w ciazy.
 
reklama
Do góry