reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Tolka mi to też nie daje spokoju i też najchetnie to wybrałabym sie do lekarza ale ona jest chora i bedzie dopiero w nastepnym tygodniu :-(
Mam nadzieje ze wszystko ok jest bo brzuch to mnie w ogóle po tym nie bolał a najbadziej to bolały kolana wiec chyba troche to zamortyzowaly kolana
 
Ja też miałam dziś dziwny sen otóż urodziłam syna w takim szpitalu jak zamek na górze tylko najgorzej było pózniej bo on chyba jakiś chory był i jak ja go tam nosiłam na taka góre to oni mi ciągle nie pozwalali wejść :-(Poza tym to ja chodzilam do szkoły i siedziałam w ławce z tym dzieciątkiem :-Da to już troche dawno bylo...
 
Kochane nie jestem w stanie nadrobić! Tyleście się naprodukowały. PO prostu nie ma szans na bycie na bieżąco jeśli się ktoś nie udziela co dzień. Może jakieś streszczenia - jak z serialami w gazecie :-D ??
 
hej Kobitki !!!
Co do nalogu BB to prawda ja tez mam to... to jest chyba zarazliwe:-)

Tolka ja tez sie smaruje oliwka taka dla dzieci :-), to kamilka wspomniala ze ja sie masuje brzuch mozna pobudzic macice, ale to trzeba by bylo chyba naprawde masowac ;-)

Co do snow to snilo mi sie dwa razy ze bedziemy mieli chlopca i jest chlopiec, wczoraj mi znajoma opowiadala ze komus tam... na ostatnim usg wyszlo ze jednak dziewuszka a mial byc chlopak ... niezla nie spodzianka jak sie wszystko na chlopca kupuje chociaz mi sie podobaja kolory zielone pomaranczowe zolte ale nic rozowego ani kiecek nie mam zamiaru kupowac w razie "w":baffled::baffled:

Sylwia uwazaj na siebie kochana, mi jak slizgo bylo nawet na dwor nie pozwalali samej chodzic no a tu masz kurde w domu ... jesli bedziesz sie niepokoic idz normalnie wczesniej do lekarza i powiedz co i jak i ze sie denerwujesz napewno Cie przyjmie ...
 
Hej kochane, ależ jesteście produktywne!
Witam nową mamusię i cieszę się, że u cfcgirl wszystko ok!

Ja mam już po raz trzeci i na pewno nie ostatni w tej ciąży bakterie E.coli w moczu - mam brać Augmentin przez 2 tygodnie i jeszcze trochę innych leków. Wczoraj byłam u ginki, zdecydowałam się chodzić do mamy koleżanki i jestem po pierwszej wizycie zadowolona.
Może zainteresuje to mamy, które chcą rodzić w Wawie, rozmawiałam z lekarką o szpitalach i prosiłam ją o wymienienie kilku, które warto wziąć pod uwagę: powiedziala, że odradza Karową (gdzie kiedyś pracowała), bo tam prawie zamordują matkę ale ma urodzić naturalnie za wszelką cenę. Poleca Madalińskiego, gdzie są b. dobre warunki i tam ma b. zaufaną doświadczoną położną; dobra jest oczywiście Św. Zofia (ale jak powiedziała - są tam przynajmniej 2 położne, z którymi ona osobiście bałaby się rodzić, zapytam ją następnym razem o nazwiska), dobry jest Starynkiewicza o którym niedawno pisałyśmy (ale tam ciężko się dostać bo wszyscy walą drzwiami i oknami :baffled:), Bielański - oczywiście pewnie są i inne ale taka lista mi wystarczyła.
Odwiedziłam stronę www szpitala na Madalińskiego, wydaje się w baaaardzo porządku; spotkam się z tą poleconą położną a przy okazji może wybiorę z przyjaciółką na Starynkiewicza żeby się rozejrzeć. Ale na Madalińskiego pewnie łatwiej będzie mi się dostać, szczególnie w godzinach szczytu,...

W ogóle gdziekolwiek chcemy rodzić i mieć własną położną, potem prywatną salę a może i znieczulenie zależy jak będzie wszystko szło - trzeba szykować większą gotówkę. O czym powiadomiłam małżonka ;-);-)
 
witam jestem po raz pierwszy na forum troszkę się gubię jeszcze:sorry2:jestem majóweczką 2008... jestem szczęśliwa to nasze pierwsze dziecko:-)pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:tak:
 
reklama
witaj nowa majoweczko..... a ja dzisiaj pozno bo nie mialam kompa... zreszta strasznie jest mi slabo i nie wiem co robic...znow caly czas chce mi sie spac...:-( moja niunia dzis nie daje mi spokoju ciagle kopie i nie moge nic zrobic...
 
Do góry