reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Witam
Migotka wniesienie jest ni mozliwe bo ciezko ja bylo juz wyniesc,rozwalilismy troche futryne:baffled:niestety
Hannah moze jakas foteczka mebelka:-)

My czekamy na gosci,jest juz 17ta wiec troche mnie to drazni bo potem dziecko do mycia,itp...:dry:
 
reklama
Witam się na głównym.

migotka- gratuluję certyfikatu.
hannah- prosimy o aktualne zdjęcia pokoju Hani.
Iwonka- z ciebie to jest taka Mikołajka;-)

kangurka odezwij.
Nic wyszpiegowałam w tym temacie :-p
 
Witam.Własnie sie zorientowałam że nie mamy co jesc z dzieczynkami.,no nic jakos damy rade,cos wymyślimy,Mamy cała blache karpatki upieczoną:-p
Kwiateczek to sie urzadziliscie z tą kanapa..:sorry:
Hannah jak samopoczucie? Na kiedy sie szykujesz na porodowke?
 
Witam.Własnie sie zorientowałam że nie mamy co jesc z dzieczynkami.,no nic jakos damy rade,cos wymyślimy,Mamy cała blache karpatki upieczoną:-p
Kwiateczek to sie urzadziliscie z tą kanapa..:sorry:
Hannah jak samopoczucie? Na kiedy sie szykujesz na porodowke?

Mmmm karpatka, Iwonka podrzuć troszkę:sorry:, mam ślinotok.

Na 2 tygodnie wstrzymuję akcję poród hehe. Jutro zamykają mój oddział w wybranym szpitalu gdzie Hanię rodziłam. Remont potrwa od 14 do 26 grudnia. Najlepiej niech to będzie styczeń 1, 2 lub 3 bo moja położna wraca od Nowego roku z urlopu. Wszytko przemawia za Nowym rokiem :-)

A czuję się super. Tak chyba cisza przed burzą. Chociaciaż dzisiaj coś mnie nosi do kibelka.
 
witam kawowo z pod kołdry... musze sie wyleczyc i koniec nigdzie nie jade nigdzie nie ide postanowione :tak:

Iwonka no smaka narobilas ja tez czasami tak mam ze wole poczekac do pn albo wt bo swieze, a czasami sie zagapie ;-) dzis M krzyczał ze powiedzialam ze tyle sera w domu a jak sie okazało chyba z jeden plasterek :sorry:

no HaNNaH to uwazaj na siebie i nie szalej zeby dac rade do stycznia :tak: zdrówka zycze

kwiateczek no to nie zle wiesz my jak sie przeprowadzilismy nie mielismy dwa mc w salonie. tylko stól krzesla itd to masakra nawet sie tv nie chcialo ogladac

Miłego Dnia !!
 
Wiki a bylas w końcu u tego lekarza? Bo gdzies czytałam a juz nie wiem gdzie to było .Zdrówka zycze!:tak:


Dobra ide na zakupy teraz tzn na Allegro:-D ostatni dzownek na zakup prezentu dla R ,upatrzyłam dla niego bluzę z kapturem na suwak rozpinana i firmy ktorą on lubi ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Przed swietami jest zawsze tłok na porodówkach bo kobitki, choć w 9 miesiacu to muszą przeciez okna umyć na swięta, podłogę wywoskować,garów nawstawiać z bigosem i klops czyli poród.;-)
Mój gin powiedział, ze najwięcej porodów jest przed każdymi światami , planowe+przedwczesne bo się baby wściekają z porządkami.
 
Do góry