reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Witam

Sylwia urodziłaś już??

Szopku też chciałam zaproponować, że mogę Ci zrobić zkaupy w ikei i wysłać ale Migotka mnie ubiegła ;-)

Wiktoria Daruś nieźle musiał wyglądać :-D
Mojemu mężowi w sumie rzadko zdarzają sie wpadki z ubieraniem Ani bo już w miarę się nauczył ale kiedyś jak była malutka to potrafił ją np w kocyk owinąć zamiast śpiochy założyć :baffled:

Iwonka spaniele mi się podbają i czarne i złote, ale nie wiem czy chciałabym takiego psa bo często mają spore problemy z uszami
Ja jestem fanką kundelków :-)
 
reklama
Co za dzień... chciałabym już pójść spać ale siadam teraz do pracy.
Po każdym spacerze z Miku aż mi łeb pulsuje ze zmęczenia i innego dziadostwa.

Migotka,mm- dziękuję Wam bardzo. Bardzo miło z Waszej strony. Niestety pościelowy czar prysł. Pościel z Ikei okazała się w wymiarze 150x200 a ja mam kołdrę 160x200:-(.Się zorientowałam jak ruszyłam na stronę Ikei żeby wybarć czerwona czy niebieska, czerwona czy niebieska...zong.
Dziękuję Wam jednak za chęci.


Ja tez najbardziej lubię kundelki a najbardziej kudłate kundelki. Moja przyjaciółka zauważyła kiedyś, ze tez takie z ogonem do góry. Dziwne spostrzeżenie, bardzo nas bawiło.

Wiktoria- wyobraziłam sobie Darusia i nieźle się uśmiałam. :-D
P.tez ubiera jakoś od czapy Młodego. Najczęściej szykuję wcześniej ubranie. Jak P. ma coś wymyślić to Miku wygląda jak mały kloszard. O zestawieniu kolorystycznym mogę zapomnieć ale grunt, ze ubiera.
Raczej jakbym sobie poszła hen, hen , jak w Ktokolwiek widział ktokolwiek wie, to poradzili by sobie. Brzydko ubrani i brudni, zdrowo by nie jedli , kimali by przed telewizorem ... cali i zdrowi.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z pyszną herbatką z cytrynką i sokiem malinowym:tak::tak::-)Bylismy wczoraj w CH Arkadia na zakupach ,Dziewczyny zostawilismy na placu zabaw płatnym,po 40 minutach juz do mnie wydzwaniali ze Klaudia chce do mamy,R zostal na markecie i placil za zakupy ja polecialam do Klaudii .A ta na krzeselku stala i mnie wypatrywala czy ide.:sorry2:

Oczytałam sie o spanielkach,wiem o uszach i innych chorobach,wiem ze dosc nie posłuszne ,szczegolnie na spacerach ;-) jak włącza im sie instynkt polowania;-)jest duzo instrukcji w necie na temat tych psow i zapobieganiu chorob.No ale jeszcze nie podjeliśmy decyzji.

Szopek a nie mozna poscieli zwęzyc,najlepiej ktos kto ma overlok (nie wiem czy sie tak pisze) i minutka i posciel zwęzona.Z 10zl pewnie by kosztowalo to u krawca.;-) No chyba że to jakaś bardzo gruba kołdra.Ja tez mam taka wlasnie i mam zamiar tak zrobic i ją zwęzyc.Bo szkoda mi kupowac nowej jak ta tez jest nowa w sumie i taka lepsza.:tak:
 
Ja juz po śniadanku i herbatce. Miałam jechać na uczelnię na wykłady, ale posiedzę w domu i się wygrzeję. Chyba by mni ewyprosili za zakłucanie wykładów, bo kicham, chyrlam i katar się leje z nosa. Podłapałam od Miśki. Ją odwiozłam w poniedziałek do mojej mamy, żeby wydobrzała, a tym czasem sama się pochorowałam:sorry2::baffled:.

Iwonka nie pomoge odnośnie psa, bo ja z tych leniwych i mi by się nie chciało łazic na spacery z rana, dlatego mam koty;-).

Odnośnie pomocy tatusiów przy dzieciach. Wydaje mi się, chociaż nigdy nie sprawdzałam w praktyce, ale tak na 90% jakby M został z Miśką w domu, to cały dzien spędziliby w piżamach:szok:.

Dobra, ogarnę trochę mieszkanko i pod kocyk dalej. A na obiad naleśniki, rosołek mam też w razie czego.

Miłego weekendu:-)
 
hej

my całą 3 zakatarzeni

ja tez uwielnbiam psy, ale do moich faworytów należą owczarki, szczególnie belgijskie i niemieckie. KIedyś miałam i jakbym miała miec psa to tylko takiego..

jak tam Sylwia?

u nas fajna pościel z kory ze smerfami ale rozmiar mi tez nie pasi, bo chciałam Majce kołdre kupic 140x200 a pościel ma 160 ale nie będę bawić się w zmniejszania
 
Witam.
Zła jestem strasznie, nie będe tu bluzgac wiec tylko dopowiem Iwonce i zajrze potem:
Witam sie z pyszną herbatką z cytrynką i sokiem malinowym:tak::tak::-)Bylismy wczoraj w CH Arkadia na zakupach ,Dziewczyny zostawilismy na placu zabaw płatnym,po 40 minutach juz do mnie wydzwaniali ze Klaudia chce do mamy,R zostal na markecie i placil za zakupy ja polecialam do Klaudii .A ta na krzeselku stala i mnie wypatrywala czy ide.:sorry2:
Szopek a nie mozna poscieli zwęzyc,najlepiej ktos kto ma overlok (nie wiem czy sie tak pisze) i minutka i posciel zwęzona.Z 10zl pewnie by kosztowalo to u krawca.;-) No chyba że to jakaś bardzo gruba kołdra.Ja tez mam taka wlasnie i mam zamiar tak zrobic i ją zwęzyc.Bo szkoda mi kupowac nowej jak ta tez jest nowa w sumie i taka lepsza.:tak:

Ja bym nie mogła nigdzie Miku zostawić. Jak go z babcią zostawiam to po 2 godzinach chce do mamusi.

Kołdry nie zwężę bo mam pościel krecikową 160x200, to bym musiała i jego ciachać , co z kolei nie ma sensu.
Wymiar 150x200 to chyba tylko Ikea robi.

Keyko- zdrówka życzę. Grzej się.

Ja jestem psiarą ale nie mogłabym mieć psa teraz.Za dużo obowiązków. Nie zmienia to faktu, ze mam ochotę przygarnąć wszystkie bezpańskie psy.
 
Witam.
O matko, jak dawno tu nie pisałam... ale nikt się na szczęście nie stęsknił.

Migotka eurespal to to samo co pulneo i elofen. U nas pomógł średnio na jeża i dziewczyny skończyły na antybiotyku. Aktualnie od jakichś 2-3 tygodni są zdrowe.

Co do ubierania przez tatusia to mój też z tych, co mają "specyficzne gusta" i nie wiedzą. gdzie co jest i czy to Ani czy Natalki. Na szczęście mam piętro niżej babcię , która się lepiej orientuje w lokalizacji ciuchów i "aktualnej modzie pogodowej". Ale ogólnie to zostawiam ciuszki przygotowane na następny dzień.

Wczoraj robiliśmy przemeblowanie w dziewczyn pokoju. Póki co Nat śpi dalej w swoim łóżeczku (gościnnie) w naszym pokoju. W przyszłym roku będzie trzeba wziąć się za remoncik jakiś porządniejszy typu nowe tapety (bleee).
 
Ostatnia edycja:
Witam po weekendzie,srednio dobrym;-)
Szopek to kup koldre za 10zl tez sa w ikea czy marketach:tak:sa cienkie ale np my spimy pod nimi:tak:
Joanna pamietamy,pisalam na zamknietym ze zamiera watek:dry:
 
Witam, ja po wekendzie jestem "pociagajaca" a w szczegolnosci po sobotnim basenie

Iwonka wlasnie widzialam ze sa tanie kołdry poduszki z ikei nawet na allegro ale sie zastanawialam co to jest wogole. Maly ma swoja kołderke z kapletu a poduszke ma taka nie duża bawełna 100% a zaplacilam prawie 50 zł.
A te z ikei myslalam o calym kaplecie do sypialni bo mam kazda z innej parafi.
wypowiedz sie hmm :) a co to jest te cipelo w nr od 1 w zwyz
 
reklama
Do góry