reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Szopek my z G mamy jedna wspolna rzecz:-D:-D wlasnie lubimy ten program.nie oglaDALAM INNEGO ,zawsze polska wersje.jestem pod wrazeniem bo pierwszy odcinek byl i byla wiekszosc za.....bista:tak:
ide spac paaa.
edit;obejrze cos zeby mnie zmozylo.G juz chrapie:baffled:dzis wymiekl z ogladaniem,za bardzo zmeczony.pozno wrocil z pracy ale powiedzial ze powtorka musi byc:-D:-D
Co do Roofiego to jest on nadal ale choreografem:tak:dzis tanczyli do jego tez....
 
reklama
witajcie dziewczyny

Ja juz w pracy maly w zlobku.. dzisiaj ciezka byla noc maly poplakwal zwijal sie wiec nie spalam a jak usnal o 5 to zaraz trzeba bylo wstac nie moglam go obudzic:-:)-:)-( Chyba go te zeby ciagna i troche ma katarku i w dodatku chyba brzuszek go baolal:-:)-( i wogole siedze i zasypiam przy tym biurku...

Dzis podobno pogoda sie ma u nas poprawic wiec trzymam za slowo bo chcialam gdzies wyjsc jak odbiore malego, teraz zrobilam sie straszna powsinoga nie chce mi sie w domu siedziec zreszta Adasiowi tez sie w domu nudzi wiec teraz isc na spacer to sama przyjemnosc...

Wy pewnie jeszcze spicie ale jak cos zapraszam na kawke:):tak::tak:
 
Witam.ja tez od 6:30 nie spie,bo R wstał,musialam obudzic Vanesske do przedszkola i ja wyszykować.:tak:
Miało byc słonecznie a tu same chmury:wściekła/y:
W Weekend wybieramy sie do ZOO,nie wiem czy dojdziemy bo jak będą tłumy to nie pójdziedziemy.Jakiś bieg ma być w około ZOO i otwarcie rekinarium....:tak:Na razie póki co to zwiedzamy ZOO wirtualnie na stronie w necie:tak:tzn Dziewczynki codziennie oglądaja:-D:-D
 
Wlasnie przegladalam watek urodzeniowy i Kondzio byl w sumie jednym z najkrotszych dzieciaczkow:sorry:
dwie mamy urodzily bardzo wczesnie,Karola i Vivian,czy wiecie co u nich,mnie nie bylo wtedy i nie znam tych mam.ciekawe jak malenstwa.juz nie malestwa bo po 2 latka maja:-)
 
Vivien czasami sie odezwała,ale już dawno znów cisza i nie wiadomo co tam u Krzysia:sorry: A Karola to tez dawno nie odzywała sie.:sorry:Oj dużo sie wykruszyło dziewczyn.Natala tez urodziła wczesnie bardzo,Sonia ważyła chyba z 1,5 kg tylko. z tego co pamiętam.
EDIT; sprawdzilam i nieco ponad kilogram ważyła Sonia Natali
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.

Wszystkim chorowitkom życzę zdrówka.
Właśnie robię sobie przerwę na zieloną herbatkę, więc postanowiłam zajrzeć, co u Was.

Niestety nie wiemy, co się dzieje u Sonii i Krzysia, a jak dziś pamiętam, jak im kibicowałyśmy i trzymałyśmy kciuki za te maleńkie kruszynki. Jak sobie przypomnę zdjęcia maleńkiej Soni w inkubatorze, to mam łzy w oczach.

Dziewczyny jakiś czas temu rozmawiałyście o aukcjach i sprzedaży ciuszków na necie. Jedna z Was miała piżamki z Early Days, nie pamiętam, ale chyba Minka, ale za nic nie moge znaleźć linka do tych aukcji. Zaznaczyłam sobie w allegro, ale mój małżon, coś tam grzebał i chyba skasował :-:)-:)-(
Proszę o podpowiedź, gdzie szukać

Miłego dzionka


 
Dzień doberek
Ja tez nie spię od 6 i w ogóle ledwo przytomna jestem, bo wczoraj po pracy spałam tylko 2 godziny tak jak i córcia a potem wieczorem poszłam spać o północy.

kwiateczek - W sumie to fajnie jak w kościele jest taki mały kącik dla Dzieci. U mnie jest taki "zwyczaj", że dzieci na ogól siadaja na schodkach przed ołtarzem mniej lub bardziej grzecznie.
Ja byłam z córcią kilka razy w kościele ale jak była trochę mniejsza i żadnych problemów nie sprawiała. Stała grzecznie albo siedziała, wpatrując się we wszystko i słuchając. A jak ksiądz na koniec mszy raz powiedział, że ma cukierki dla Dzieci to chciała przedrzeć się przez tłum i lecieć.
Teraz jak byłam wda razy (w święta np) to staliśmy na dworze ale też grzeczna była.

kamilka - i jak tam z pogodą? Cos się poprawiła u Ciebie??
 
Ostatnia edycja:
Witam! Zuzia w Kościele siedzi na kolanach u Taty całą msze. Czasem tylko słychać jak krzyknie bo echo jej się podoba:-)Ale jak ide z nią sama to chodzę w kolo kościoła:zawstydzona/y:
Udalo mi się dzisiaj dodzwonić na rehabilitację -termin mnie powalił 21 września:szok::angry:
Rano zwiozłam synka koleżanki do lekarza ma ospę z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego. Wyladowali w szpitalu zakaźnym. Cała nasza wioska choruje na ospę:szok:Teraz boję się żebym ja wirusa nie przyniosła:-:)eek:
Zuza te ż nie była duża waga 1580 i 45cm.
 
reklama
Mamita to tez byla kruszynka.My w sumie w terminie a Kondzio byl kruciutki 48cm.teraz ma duzo do nadrobienia:sorry:
co z ta rehabilitacja?nie jedziecie w maju?

ZAPOMNIALAM NAPISAC ZE ZNOWU HISTERIE W WOZKU ODSTAwil I zlamap podnoznik:angry::angry::angry:rece mi opadly:no::no::no:
 
Ostatnia edycja:
Do góry