reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Pola do mnie to kilka razy ksiadz podszedl ale zeby czapke zdjac:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:zawsze zapomnilalam mu zdjac jak weszlismy do kosciola.Piewrszy raz to zapytal sie czy chlopiec?ja ze tak to zdjal mu czapke i popatrzyl na mnie z usmiechem:sorry::sorry::sorry:Takie szczescie maja.Co do wedrowania to kiedys nie zdazylam go zlapac (przy niedzieli zalozylam obcasy)i zawedrowal do ksiedza:baffled:przed samym oltarzem sa takie furtki male i sobie je otwieral.boshhh cegle spalilam i za nim przez kosciol:-D:-D:-D:-Dogolnie dzieci sie bawia,maja w rogu kilka zabawek,malowanek i ksiazeczek:tak:tylko u nas w Polsce jest taki dziwny rygor ze dziecko ma siedziec w lawce ale jak go utrzymac.Nie da sie:no:Zobaczymy latem jak pojdziemy do kosciola,ja jestem w Polsce saiadka z plebania:sorry:Pamietam ze jak mialam kilka lat i byl szal na minisytrantow to nie odpuscilam ksiedzu.dal mi komze i sluzylam raz do mszy:-D:-D:-Dpotem chyba mnie ugadal:sorry:
 
reklama
Hej ja też sie witam :-) w pasie szersza ale chyba na szcęscie nie od przejedzenia tylko pomału zaczynam czuć że brzuszek sie ciażowy robi Ale chyba lepiej brzuch niż tyłek bo z zuza w to drugie szło Trzymam kciuki za powiekszenie sie towarzystwa brzuszkowatych ,ale jestem szcześliwa że za mną już te 3 pierwsze miesiące bo już mialam dość tych mdlości

Jesli chodzi o bunt to u nas raz lepiej raz gorzej Jeden dzień slodka jak aniołek chodzi za nami i mówi mamusiu Sylwusiu kocham cie ,tatusiu ...ale za chwile potrafi sie stawiać ,ryczec i próbować swoje pokazać .Najcześciej jak wkracza tu ktoś drugi ,najgorzej dziadkowie .No cóż chyba trzeba przetrwać .Ja niestety wolnego od niej nie moge sobie wziaśc Klapsów tez nie daje bo wedlug mnie to wzmaga agresywnośc dziecka ,może nie od razu ale to wszystko sie jakoś kumuluje .Nie wiem może sie myle.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie majoweczki

ja juz na nogach ale strasznie boli mnie glowa w dodatku dzisiaj tek lalo rano ze postanowilismy zostac w domu:sorry2::sorry2::sorry2: maly ma dzis od rana dzien na pieszczochy wiec juz od godziny wariacje:tak::tak::tak:

Dzisiaj mam w planach wybyc z domu ale jak pogoda sie poprawi bo inaczej trzeba malemu kolowac jakies zajecia:-p:-p:-p

teraz zabieram sie za kawke ktora dolaczy:confused::confused::confused:
 
Dzień dobry

Ja przy kawusi i zabieram się za chwilkę do pracy. Ale najpierw prasówka oczywiście :-):-):-)
Migotka ja pracuję na innym programie, a na tym nigdy nie pracowałam,więc nie pomogę.

Potem do Was zajrzę

Wczoraj miałam ostatnich gości i dzisiaj zaczynam odpoczywanie po świętach..
 
Ja dziś chodze jak w transie nie mam sily na nic :nerd: na obiad musze coś sklecic ale nawet mi sie zamrazarki nie chce otworzyć Wczoraj P. mi przywiózł kebaby to miałąm z głowy ale dziś nie ma tak dobrze.... popoludniu wybieramy sie z zuza do koleżanki z dzieciaczkami co by calkowicie sie nie rozleniwic
 
Witam.Byłam wczoraj z Klaudia u lekarza,dostała antybiotyk,ma zapalenie oskrzeli.Ale jest ok,nie marudzi,je jak zawsze nie gorączkuje,tylko kaszel straszny i katar:sorry2:
Ostatnio zaczełąm podgrzewać w piekarniku zeszło dniowe pieczywo(chleb czy bułke) i po podpieczeniu jest swierze i chrupiące jak prosto z piekarni:tak::tak::tak:
Na obiad chyba zrobie takie ala steki z cebulka duszone:sorry2:
 
Witam sie i ja:tak:u nas szaro i buro,nie wychodze:no:ciagle kropi.Kondzio wlasnie usnal wiec ide papiery porzadkowac bo potrzebny mi swistek jeden do rozliczenia i nie mam:angry:niby poukladane a nie moge znalezc:angry:
Iwonka wspolczuje choroby,boshhhh niech te dzieci zdrowe beda BO CIEPLO SIE ROBI TRZEBa na dworze szalec:-)

AAAA Iwonka widzialam rowerek z Dora:tak:tylko 70f:baffled:drogie te rzeczy z nia:baffled:
 
reklama
Witam
Witam.Byłam wczoraj z Klaudia u lekarza,dostała antybiotyk,ma zapalenie oskrzeli.Ale jest ok,nie marudzi,je jak zawsze nie gorączkuje,tylko kaszel straszny i katar:sorry2:
Ostatnio zaczełąm podgrzewać w piekarniku zeszło dniowe pieczywo(chleb czy bułke) i po podpieczeniu jest swierze i chrupiące jak prosto z piekarni:tak::tak::tak:
Na obiad chyba zrobie takie ala steki z cebulka duszone:sorry2:

Zdrówka Klaudii życzę.
Ja mrożę chleb jak mam za dużo albo jak na święta się kupuje więcej. Potem chwila w mikrofali, chwilę w ściereczce i super swierzynka. Stary z piekarnika tez robiłam czasami, teraz ze starocia robię tosty francuskie bo Mikutek je uwielbia.


Kwiateczek- dzięki, ze mi przypomniałaś, ciągle zapominam o Ju Kan Dens.
Na fox life jest wersja amerykańska, po tym już trudno oglądać Polaków. Przykro mi:no:. Ale oglądam, mam sentyment z czasów ciąży ( kibicowałam Roofiemu).
 
Do góry