reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Majóweczki 2008

Ale Was wcięło dziewuszki :happy2:
Mąż robi chińskie danie (chciał zrobić lasagne z przepisu znajomego kucharza, ale za późno przysłał go na maila, bo już po zakupach było).
U nas ciągle gdzieś strzelają petardy. Zastanawiam się, czy Iga będzie mogła spać przy tym.
Jeszcze pewnie zajrzę, ale już zawczasu chciałabym Wam życzyć szampańskiego sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010!!! :-)
 
reklama
Witam
Ja to dzis bym mogla swietowac z Wami bo ja mam godz do tylu:-)amy taki zamiar najpierw z tv polska a potem angielska:tak:ja dzis zrobilam salatke z tunczykiem i znowu ciasto capuccino bo ostanio nie wyszlo;G zrobil miesko:-p Kondzio zarz pojdzie spac a my sobie siadamy:-p:-)

Ja tez chcialbym Wam zyczyc Wszystkiego najlepszego.Jestem z Wami juz drugie Swieta i Drugi Sylwester:-):sorry:jak ten czas mija.Zycze Wam duzo zdrowka,kasiorki oraz duzo milosci:tak::tak:

__$$$$$$$$$$$$$
_$_____________$ .•´( `•.¸
$_______________$$$$$$$$$$$
$______________$___________$
$_____________$_____________$
_$____________$_____________$
__$___________$_____________$
____$$$$$$$$$_$_____________$
________$$_____$___________$
________$$_______$$$$$$$$$
________$$__________$$
________$$__________$$
________$$__________$$
_______$$$$$________$$
_____$$$$$$$$_______$$
__________________$$$$$$
_________________$$$$$$$$

Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi,
kufel piwa to za mało,
litr szampana by się zdało.
Trzeba opić wszystkie troski
by następny ROK był BOSKI!!! ;))

___Q _SZCZĘŚLIWEGO_ Q___
__QQ _____NOWEGO_____ QQ __
●¤ۣۜ๘●¤ۣۜ๘●¤ۣۜ๘● ROKU 2010 ●¤ۣۜ๘●
 
ღ¸¤*☆**ღ¸¤*☆*☆ ¤*☆*☆ ¤*
¸.•´¸.•*´¨) SZCZĘŚLIWEGO
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) NOWEGO ROKU
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
____$$$$$$$$$$$$$$$$$ 2010!!!!!!!
___$$___ :-) :-) :-) _____$$
__$_$$$$ :-) :-) :-) $$$$$_$$
_$_ :-) _ :-) :-) :-) _________$
$$ :-) _ :-) _ :-) :-) _________$$
$$____ :-) :-) :-) __________ $$
$$____ :-) :-) :-) _______ :-) $$
_$$__ :-) BUZIAKI :-) :-) :-) $$
__$$ :-) __ :-) :-) :-) :-) :-) $$
___$$ :-) :-) :-) :-) :-) :-) $$
_____$$ :-) :-) :-) :-) $$$ _ ¸.•´¸.•*´¨)
_______$$$$$$$$$$$ ¸.•´.•*´¨)
__________$$$$$ _ _ (¸.•` *¸.•*´¨)
___________$$$ ________..*.__*.
___________$$$ ___¸.•*.___.$_*)
___________$$$ ___¸.•*.___.$_*)
___________$$$ ___¸.•*.___.$_*)
___________$$$ ___¸.•*.___.$__
___________$$$ _¸.•*´¨)___..*.
___________$$$ _¸.•*´¨)___..*.
_________$$$$$$$ .•*´¨)___..*.
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__..*.

Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok,
Niech się życie z górki toczy,
Niech Nam wiatr nie wieje w oczy,
Spełnienia marzeń,
wielu pięknych wrażeń..
 
Hej,

JA chciałam wam życzyć szczęśliwego NOwego Roku. My wczoraj w domku z mała siedzieliśmy. Ja to padnięta byłam i jużo 9 z chęcią bym spała. Ale jakoś dałam radę do 12;-)
 
Witam.

Szczęśliwego Nowego Roku 2010!!!

Jestem padnięta. Spałam dzisiaj 3 godziny :dry:. Byliśmy "na sali" a dokładnie w szkole (pod Częstochową) na sali gimnastycznej na balu, ze znajomymi w kilka par. Super zabawa, czas szybko zleciał.ty
Może w nocy się wyśpię :sorry2: o tym tylko marzę...
 
Witam w Nowym Roku :-) Mam nadzieję że będzie on dla nas wszystkich lepszy od starego i zdrówka nie zabraknie nikomu.
Panistepelek Wszystkiego NAJ z okazji rocznicy :-)
 
hej dziewczyny
chcialam sie przywitac nie bardzo moge pisac bo mam znajomych mieszkaja u nas do wyjazdu bo z Irlandi przyjechali i mam kocial w domu:-D:-D

ale wesolo z 2 dzieci hehe a Adas taki zazdrosny ze jestem w szoku..... bije ta mala leje zabiera jej wszystko i oczy chce jej wydrapac... wiec pilnujemy ich na kazdym kroku.... no i wlasciwie ciagle na sankach jestesmy bo od poniedzialku juz maly do zlobka to tyle co u mnie....

musze spadac odezwe sie jak wyjada kolo 13 stycznia:tak::tak:

I Wszystkiego NAJ NAJn w Nowym Roku:)))):-):-):-)
 
reklama
Do góry