reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka, mnie też to wpienia niesmowicie :wściekła/y:

A do tego jestem zła, bo już drugi tydzień nie jestem w stanie zapisać Igi na szczepienie, bo nie ma miejsc. W tamtym tygodniu dzwoniłam, to mówili dzwonić w poniedziałek, więc dzwoniłam wczoraj cały dzień i nikt nie odbierał albo zajęte było. Dodzwoniłam się dziś, to powiedzieli, żeby dzwonić od przyszłego poniedziałku, bo już nie ma miejsc. Nosz k....a :crazy:
 
reklama
panna migotka wiesz ja zawsze po szczepieniu ide do rejstracji i zaklepuje normalnie na nastepne szczepienie nawet jesli jest za klilka mc ;-)
 
Wiki, no właśnie chodzi o to, że oni mają grafik tylko na tydzień i w poniedziałek zapisują na cały tydzień, a na kolejny tydzień dopiero od nowego poniedziałku. Niestety nie ma zapisywania z góry.
 
Migotka, może oczekują, że w poniedziałek powinnaś się zjawić np. o 7 rano, żeby jeszcze się załapać na zapis na dany tydzień....?
U nas pielęgniarka wyznacza termin kolejnego szczepienia, którego nie trzeba już potwierdzać, a jeżeli się nie przyjdzie to trzeba zadzwonić w poniedziałek żeby się zarejestrować na wtorek w tym tygodniu, w którym jesteśmy w stanie przyjść na szczepienie.

Z ubezpieczeniem samochodu jest dziwnie, jedna osoba w PZU mówi co innego niż druga, księgowa mówi żeby jej przynieść wszystkie dokumenty związane ze sprawą i "zobaczymy". Czyli nie wiem co dalej ;-)
 
O właśnie, dzięki za przypomnienie, muszę zadzwonić i zapisać Ami na bilans i chyba jakieś szczepienie, ale nie pamiętam :zawstydzona/y:, my i tak pójdziemy dopiero za jakieś 3 tygodnie, ale zawsze wolę wcześniej się zapisać, choć problemów z tym nie ma, ale ja musze koniecznie do pediatry Amelci, superaśnego Pana doktora ;-):-p:sorry:, a do niego zawsze pełno :eek:

Co do kup na trawnikach, koszmar, naprawdę powinni wlepiać mandaty za niezbieranie po swoich pociechach, ale z drugiej strony, gdzie są te kosze na kupy??? jak są to inni wrzucają tam śmieci i nie ma już miejsca na kupy, albo wandale niszczą, bo im się nudzi, nie wspomnę już o tym, że tych koszy to można szukać jak igły w stogu siana, tak ich mało...dodatkowo torby i łopatki, które ponoć są rozdawane w Urzędach Dzielnicy bądź Gminy są wyliczone tak, że nie starczy dla każdego, a nie każdy pomyśli, że wystarczy zwykła siatka po zakupach, albo po kanapkach...ach szkoda gadać :wściekła/y:
 
Dzień dobry.

iwonka - Jaką zupkę masz, bo mi krupnik się gotuje? Też z chęcią poszłabym spać teraz jak córcia drzemie ale właśnie przez tą zupe nie mogę.

Dotkass- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Duzo zdrówka, słonka i spełnienia marzeń.
 
Witam! Zuzia zasnęła przed chwilka więc zbiore sie za obiad i sprzatanko. Byłysmy u mojej siostry. Zimno jak nie wiem ale bez wiatru chociaz.
Co do szczepień to u nas jest tak że masz ustalony termin nastepnego szczepienia, idziesz w ten dzien i szczepią -trzeba tylko rano zadzwonić że sie przyjedzie.
Co do zasypiania -Zuzia zasypia ok,21 i spi do 8 rano bez pobudek nocnych:tak::tak:
Szopek wszystkiego naj, zdrówka, pomyslności, spełnienia marzeń:-):-):-)
 
reklama
Do góry