reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Szopek i ja sie dolaczam do zyczen ZDROWKA RADOSCI ZADOWOLENIA Z SYNKA SPELNIENIA WSZYSTKICH NAJSKRYTRZYCH MARZEN
z6901507X.jpg dla CIebie OD KAMILKI I ADASIA:-)
 
reklama
No Olu ja na masaz chetna jestem tylko zeby to bylo latewe i byloby do was wszystkich blisko;-);-);-):tak::tak::tak:

mojemu dziecku sie nudzi poprostu brak mi ostatnio pomyslow on strasznie chce wyjsc na dwor a ja nie wiem co z nim robic normalnie pewnie bylby w zlobku a potem spacerwek i domek a teraz nudzi mu sie...
 
Dzień Dobry, ale szary i mokry ;-):-p

Amela wstała dziś wcześnie, bo R zachwycając się nią dosyć głośno obudził o 6:30 :wściekła/y:, ostatnie dni sypiała do 8:00 :szok:

mamita, Amelcia zasypia między 19:30 a 20:00, ale przez to wcześnie wstaje :sorry:, coś za coś :sorry:

Ola, fryzjer i mi by się przydał, nawet tylko po to, by się zrelaksować :tak:

Szopek, Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrówka, szczęścia, radości, spełnienia marzeń, wytrwania w swoich założeniach i postanowieniach
 
Witam
Dotkass mi Kondzio tez zasypia o 20ej:tak:czeka na kolysanke w mini mini i idzie sapc,spi do 8ej-9ej ale czasem i 7ej.tylko ze ma pobudki w nocy jak dzisnp.12 i 4 rano i pewnie dlatego dluzej spi:sorry:
Kamilka to mala odskocznia cie czeka,zawsze cos innego,inni ludzie beda:tak:i papierek bedzie;-)
Iwonka ja ja widzialam w jakims programie ale miala dluzsze wlosy:tak:teraz tez ladnie wyglada :sorry:
Szope wszystkiego najlepszego,buziaki od nas:-)
yg55.gif
 
Szopek wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ,spelnienia marzen i duzo duzo zdrowka!
img.php
takie piekne kwiaty wiec na beszczela sie podlacze :-)


kamilka oj to wkurza moj jak na cos czeka przezywa tez go nosi a mnie wtedy to tak drazni ze on chodzi jak nakrecony wtedy udusic to malo :-D

panistepelek dziekuje

Nasz maly idzie spac 19, 19:15 i spi do 6, bo o tej porze juz wstajemy :sorry:

KUrcze nie obejrzalam Uli ech bede czekac do soboty
 
Dziewczyny

u mnie to biega o to z tym samochodem ze to juz bedzie pierwszy samochod na wlasnosc mojego meza:-):-):-) ja tez sie ciesze a on to jzu nie mam slow:sorry::sorry: w sumie meczace bylo to pozycznie samochodu od tesciow o wiele latwiej ze swoim...

ja ogladalam Ule i zaczyna sie wreszcie krecic bo ostatnio nudne byly te odcinki... podoba mi sie ta zmiana ale pewnie bedzie lepiej:tak::tak::tak:
 
Ja wczoraj obejrzałam brzydulę, mimo, że nie oglądam i mi się też Ula podobała w tej odsłonie. Bardzo ładna i sympatyczna dziewczyna.

Iga zaliczyła wczoraj pierwszą kupę na spacerze. Wpadła na trawnik w liście i pierwsze co, to wdepnęła w kupsko, a potem położyła się na ziemi i śmiała do rozpuku.:-D Oczywiście kurtka już nie jest taka czysta. A ostrzegałyście mnie, że będzie się brudzić :-p:sorry:
 
reklama
Zupka juz prawie ugotowana i wiecie co,chyba ide spac razem z Klaudia ,bo oczy same mi sie zamykaja:sorry:na drugie danie kupie pierogi wracajac z przedszkola:tak:

Kamilko oby auto trafilo sie dobre i sie nie psulo.:tak:Wiadomo ze swoje to zawsze swoje:-)
Migotka moja Klaudia juz kilka kupek psich zaliczyla,a we mnie sie az pieni jak wszedzie obsrane sa te trawniki:wściekła/y:
 
Do góry