reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam, u mnie słonko za oknem :szok: a wogole to jestem w domu do konca tygodnia, musze malemu "zlikwidowac" kaszel ;-). Teraz rozrabia w łozeczku, pewnie zaraz zaśnie.
Posdlanczam sie z kawusia :tak:

Iwonka normalnie !! marsz do gina :tak:,

madzia o widzisz a ja od porodu mam malo bolesne kiedys wylam pierwszy dzien a teraz na luzie, a jak troszke mocniej wezme tylko ibuprom i juz wogole nie czuje
 
madzia o widzisz a ja od porodu mam malo bolesne kiedys wylam pierwszy dzien a teraz na luzie, a jak troszke mocniej wezme tylko ibuprom i juz wogole nie czuje

Ja mam podobnie, przed miałam czasem taki ból, że po ścianach chodziłam, ale wolałam cierpieć niż łykać przeciwbólowe (biorą tylko jak już naprawdę nie mogłabym funkcjonować), zawsze ciepły termoforek i przechodził ból, a po ciąży jak ręką odjął, czuję że mam @ ale nie czuję bólu :-)
 
Dotkass no wlasnie ale wiesz pierwsze o ile pamietam 3 @ po porodzie byly bardzo bolesne :szok: ale z kazda coraz mniej, no i slabe sa ogolnie :-p

Jak jest kaszel a nie ma goraczki mozna spokojnie isc na spacer jak myslicie? ja chodzilam zawsze przy kazdej pogodzie (nieraz zmokilismy ). U nas słonko ucieklo jest lekki wiaterek ale głowy nie urwie. chyba jak wstanie to pojdziemy, polozylam go jakos przed 9 to jest spioch :sorry: Juz mam posprzatane czekam na pranie, zupka z wczoraj co tu robic :sorry:
 
A ja niestety @@@ mam ciagle dlugie(7dni) obfite i bolesne w dodatku co 22-26 dni ,wczesniej przed urodzeniem pierwszego dziecka mialam co 35 dni.i to bylo jedynie fajne.:sorry:
Klaudia spi juz prawie godzine:tak:,ja robie na obiadek ala kebaba:-p:tak:z frytkami tez domowej roboty.Pychotka bedzie .Jeszcze jest zupa z wczoraj:tak:
Niestety wszystkie 3 kaszlemy tylko tatus sie uchowal jak na razie.
 
Dotkass - Ta wczorajsza pomyłka z zyczeniami to dlatego, że Tobie miałam na myśli cos odpisać i tak w końcu wyszło.
Życzenia oczywiście dla Szopka były :)

iwonka - Ja tam zupa włąśnie najadam się, nawet połową miseczki ale zaraz szybko znowu jestem głodna.

Wiktoria - Mysle, że jak kaszel nie jest bardzo duzy a na dworze nie wieje to spokojnie możecie wyjść.
 
Ostatnia edycja:
Mały wstal poszlismy i spacerowalismy prawie 2h jej jak super słonko jest i w miare cieplo dawno sie tyle nie nalazilismy. Maly zjadl zupe i znowu w kimono :szok:ten to jest spioch :eek:

Ja wlasnie zajadam sie pierogami :zawstydzona/y: i bede pic kawusie co tu robic jak moje dziecie spi :sorry:

Iwonka faktycznie meczace
 
Witam
Iwonka ja bylam raz u Gina po porodzie,latem w zeszlym roku:tak:Lepirj idz bo powinno sie chyba zbadac a tu tyle czasu minelo:szok:Poaz tym zdrowka:tak:
Wiki WAM tez zdrowka:tak:

Ja przed porodem mialam 7 dni@@@ ale bolesne nie byly,teraz mam od czasu do czasu bolesne:no:ale biore tab wiec mam 3-4 dni :tak:
Ale pogoda,od rana pada.G ma na sczzescie dzis wolne wiiec moglam isc wlasnie po recepte na tabl.anty:tak:bo wlasnie skonczylam opakowanie:sorry:i witaj w piatek @@@:no:znowu.
 
reklama
Wiki u nas ciagle pada i slonca ani sladu,mam nadzieje ze jak Dotkass pisala ze jutro te sloneczko ujrzymy i w Wawie.Wogole to ma temperatura do 10 stopni dosjc.

Malzonek pojechal wymienic olej w aucie,wymienic opony na zimowe,same wydatki....
 
Do góry