reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka, fantastycznie, że Vanesska pójdzie do przedszkola!! Może nie będzie tak źle z chorobami - a ona się cieszy, że pójdzie do dzieci?
 
reklama
Oj cieszy sie bardzo!!!!!! Dostala super prezent na urodziny ktore wlasnie ma w poniedzialek. Codziennie gdy wychodzimy na podworko pyta sie gdzie dzieci i jak jej mowie ze w szkole i w przedszkolu to jest placz dlaczego ona nie chodzi.....I chodzilismy zawsze odebrac z przedszkola jej kolege z podworka i nigdy nie chciala z tego przedszkola wyjsc.
 
Olu czy tu szczepisz dzieci,glownie Maksia przeciw grypie czy nie?

Edit,
a juz w sumie nie aktulane pytanie bo jednak nie szczepie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Iwonko, super, że Vanesska chce iść do dzieciaczków :tak:
Nie szczepiłam przeciw grypie, zastanawiałam się, ale nasza lekarka zawsze twierdzi, że te wirusy mutują i szczepionka z jednego roku może nie chronić w kolejnym. Natomiast w innych krajach wiem, że o wiele więcej osób niż u nas się szczepi...
Edit: czemu zdecydowałaś nie szczepić?
 
A bo wlasnie Olu wyczytalam ze te szczepionki co sa teraz dostepne w aptece to sa na grype sezonowa wlasnie z zeszlego sezonu,nie wiadomo jaki szczep bedzie teraz i lepiej poczekac do stycznia ze szczepieniem.Wtedy moga byc juz te od[powiednie na grype z bierzacego sezonu.Szczepionka dziala po 7 dniach Nie wiem ile w tym prady.Wyczytalam to na stronie dziecko.pl czy cos tam.

Wrocilismy nie dawno z podworka,ciemno sie zrobilo i trzeba bylo wracac.
 
A ja znów sama, Amela już zasypia, w każdym razie cicho u niej w pokoju :sorry:, R pojechał zawieźć kilka gratów do domu, tymczasowe meble do kuchni i coś tam jeszcze. Jutro jedziemy, bo przywożą węgiel i musimy zacząć grzać przed wejściem ekipy :tak:...a między nami cisza cały czas i burczenie na siebie nawzajem :no:, @ nadal brak, kiepsko się czuję, niedobrze mi, senna jestem...ach szkoda gadać...nic mi się nie chce :no:

Kathy, zdrówka dla Was...co do odpieluchowywania, ja podobnie jak Iwonka zacznę na wiosnę, gdy będzie już ciepło i Amela będzie ganiała po domu i podwórku bez pieluch, już będziemy u siebie, więc nie będę miała problemu z przebraniem jej jak się zasika ;-):-p:tak:, Amela wie co to nocnik i do czego służy, podobnie jak Nela informuje, ale w trakcie robienia siusiu, a o kupie jak "ładunek" jest już w środku pieluchy :sorry:

Ola, gratulacje ogromne dla Mikusia, za odstawienie smoka, oby udało się o nim zapomnieć, u nas ciężko idzie, tzn nawet nie odstawiam, bo szkoda mi jej...dopiero jak wszystkie zębale się pokażą wtedy nie będzie przebacz i smok zrobi out ;-):-)

Iwonka, bardzo się cieszę razem z Wami, że znalazło się miejsce dla Vanesski, super :-):-):-)

 
Witam
Ja dzis zabiegana od rana.To z G do lekarza,potem zlozylam papiery o prace :tak::tak:z malym na spacer i dzien zlecial:baffled:
Iwoka super ze Vaneska idzie do przedszkola,oby rzeczywiscie sie cieszyla jak bedzie mkiala zostac ale bez Ciebie:tak:
Kathy wspolczuje chorob:baffled:oby szybko sie poprawilo:tak:co do nocnika to u nas narazie nie mozliwe,przechodzi obok:baffled:poczekam jeszcze.
Madzia to bedziesz miala zamieszanie ale w tym zabieganiu tydz szybko minie,zobaczysz:tak:

Kondzio tez juz drzemie,ide po lodzika bo juz zachciewajke mam.Acha Dotkass moze zrob jeszcze jeden test teraz albo do gina idz:sorry:
 
kwiateczek, test miałam kupić dziś, ale nie wyszło, miałam nie po drodze :zawstydzona/y:, do gina tak czy siak muszę się wybrać, ale nie mogę się zebrać, by zadzwonić i umówić się na wizytę :confused2: jutro chyba kupię kolejny test i zrobię, a w poniedziałek zadzwonię umówić się za wizytę u ginka :tak:
 
Dotkass, dzięki za gratki dla Mikusia - zasnął dziś bez smoka, wprawdzie chwilę pokwękał, ale krótko i to nawet nie był jakiś porządny płacz, tylko sobie pogadał, ponarzekał biedaczek. Mikołaj niestety ostatnio był już na takim etapie, że chodził po domu i jak tylko zobaczył smoka, to musiał go wziąć do buzi i najchętniej chciałby ze smokiem chodzić cały dzień i całą noc mieć w buzi - dlatego uznałam, że może skoro już jedną nockę przespał bez, to trzeba zadziałać. U nas chwilowo nie ma histerii zębowej, więc możemy działać antysmokowo ;-) Już widzę, że będzie sukces ;-)
 
reklama
zrob tak bo to moze jakies zaburzenie.Test nastepny jesli nie pokaze ciazy to lepiej isc i sprawdzic na usg a potem dzialac:tak::baffled:
A ja dzis polaamana na maxa:no:od dwoch dni na tabletach jade ale po godz znow ledwo laze:no:moze jak sobie pomysle ze mam miec znow takie problemy:no:jak sie zajme Kondziem:-(boshhh wykancza mnie to juz psychicznie i nerwowo:no:
 
Do góry