reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

MM, dobrze, że udało Ci się uniknąć zderzenia - czyżby wczoraj był jakiś pechowy dzień?
Wracamy w rodzinne strony - tzn. mąż będzie pracował tak jak dotąd, ale wyliczyliśmy, że niezależnie od tego, czy ja z dziećmi mieszkam w Pile, Poznaniu czy pod Warszawą, to T będzie spędzał w domu podobną liczbę nocy - ponieważ często podróżuje. Dom zbudujemy w Zalesiu Górnym (blisko trasy z Piaseczna do Góry Kalwarii), marzyłby nam się mój rodzinny Konstancin, ale tam ceny działek są po prostu kosmiczne więc bez szans!
 
reklama
Ola, super! Mi też się marzy domek...

To ja z kolei wczoraj jechałam wieczorem do Carrefoura i prawie przejechałam kobietę na pasach. Fakt, ja skręcałam na zielonej strzałce, ale ona miała czerwone. Ledwo wyhamowałam, tak, że prawie dotknęłam jej zderzakiem, a ta nawet nie spojrzała, tylko szła dalej, jakby w transie jakimś była :eek:
Swoją drogą powinni tu koło mnie zlikwidować tą strzałkę, bo często się zdarza, że zapala się ona razem z zielonym dla pieszych i samochód skręcając nie wie, kiedy zapali się pieszym światło i wjeżdża w ludzi.
 
Z okazji 1 urodzin Nikolki

Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny..
.
machaa123255114025_art.gif


Ola jeszcze 11 buziakow dla Mikolajka:-):-):-)


Jakis koszmar na tej drodze ostatnio:no:az nie chce myslec o tym:no::baffled:

Witam;-)
Konrado wlasnie spi,wstal o 6 :baffled:a o 7ej juz sie zawracal:baffled::sorry:w koncu usnal:-)
Zastanawiam sie czy sama sie nie polozyc jeszcze:sorry:
Ola super z tym domkiem:tak:zycze Wam zeby wszystko poszlo gladko i szybko:tak:

Wiecie ze nikt nadal nie odp apropo wozka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:zarty normalnie:no:nie kupujcie nic od BestforKids:no::no::no:totalna porazka,w d...maja klijenta.:wściekła/y::wściekła/y:
G napisala wczoraj ze jak sie nieodezwa dzis pisze do allegro:wściekła/y:a ja chce wozek:baffled:


 
Iwonka - miałaś szczęście

Panna_Migotka - ja myslę że każdy człowiek ma przeznaczenie. To co ma się staćto i tak się stanie. Nieuniknie się tego. co do tej zielonej strzałki to chyba zawsze jak sie pojawia to powinno się tez dla pieszych zielone zapalać. zazwyczaj tak jest..... chyba:eek:

Olu - Cieszę się ogroomnie że bedziesz miała swój wymarzony dom. Jednocześnie zazdroszczę bo u nas się pewnie z 10 lat bedziemy budować.

Mojej niunce kolejny ząb się wyrzyna i marudzi niemiłosiernie. Cholender nie mogła marudzić ja tatusiek miał urlop.... zawsze wyrzynaja jej się zęby kiedy same siedzimy:crazy:
 
Panna_Migotka - ja myslę że każdy człowiek ma przeznaczenie. To co ma się staćto i tak się stanie. Nieuniknie się tego. co do tej zielonej strzałki to chyba zawsze jak sie pojawia to powinno się tez dla pieszych zielone zapalać. zazwyczaj tak jest..... chyba:eek:

No właśnie nie powinno, bo zielone dla pieszych powinno się zapalać, jak mi się zapala zielone i ja wtedy wiem, że skręcając staję i czekam, aż przejdą. Strzałka zazwyczaj jest, jak zielone mają auta jadące równolegle. Wszędzie tak jest, a ta jedna strzałka jakaś felerna. Ktoś już kiedyś nawet pisał gdzieś, żeby zrobić coś z tą strzałką.
 
ja w przelocie przy śniadanku ale może uda się coś napisać
solenizantom miesięcznym wszystkiego najlepszego :-)
Nikolko z okazji pierwszych urodzinek dużo zdrówka mnóstwa radosnych zabaw ciekawości świata i uśmiechu :-):-):-):-)

U nas powrót J i prawdziwe zamieszanie ale powoli wracamy do normalności no względnej normalności Majka sama zdecydowała że już dosyć cycusia i ja oczywiście przeżywam to dużo bardziej niż ona:sorry:
Olu no to gratulacje decyzji z domkiem :tak::tak:
Kwiateczek jak Twoje zdrówko??
Dziubek fajne wieści o Michasi :-):-)
Iwonko widocznie ktos nad Wami porządnie czuwał i wcale się nie dziwię że spać nie mogłaś:tak::tak:
wszystkim majóweczkom miłego dnia :tak::tak::tak:
 
Wszystkiego najlepszego dla Nikolki z okazji 1 urodzin :-)
torta11.gif
1.gif

Witam :-)Zaraz wybywamy z domku.Co do tego szczescia mojego to naprawde chyba ktos czuwa nad nami. :sorry:Albo to zwykly przypadek ale jak szczesliwy ! :happy: 5 minut doslownie przesadzilo ze cale i zdrowe do domu trafilysmy:tak:A jeszcze Vanesska chciala w drodze powrotnej wracac tramwajem,bo wczesniej jechalysmy autobusem no i ja tez myslalam sobie ze tramwaj szybko smignie bo autobusem to moze byc o tej porze jeszcze korek.

Kwiateczek to nie mozesz ze zwgledu na taki zly kontakt wycofac sie z aukcji? A aukcja na ktorej kupilas ten wozek juz sie skonczyla czy jeszcze trwa?

Zaraz maja mowic na DDtvn jak nauczyc dziecko samodzieonego zasypiania.na szczescie mnie to nie dotyczy ;-)

 
Ostatnia edycja:
reklama
W imieniu Mikusia dziękuję za całuski :tak::tak:

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Nikolki, zdrówka, radości, szczęścia w życiu!!!!


Puchatko, super, że J wraca, na pewno się wytęskniłaś okropnie! Ja już dziś rano nie dałam Mikiemu cyca, więc razem odstawiamy - bardzo to przeżywałam przy Maksiu (gdy sam rzucił cyca), a teraz jakoś nie przeżywam.

Dziubek, a może uda Wam się szybciej wybudować, nigdy nie wiadomo!

Kwiateczek, ale okropnie trafiłaś z tym sprzedawcą wózka - szkoda, ale może się jednak wywiążą?

Dzięki za życzenia dotyczące domu, mam nadzieję, że nam się to wszystko uda!
 
Do góry