reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA I MNÓSTWO BUZIAKÓW DLA KLAUDYNKI CÓRECZKI PANISTEPELEK:-)

Podłączam się do życzeń.


Cud sie stał pewnego razu , Miku usnął po pierwszym sniadanku o 5 i wstał o 8 dopiero.
Teraz kima( ale zaraz pewnie nastąpi głośne przebudzenie), choć to zwykła pora spaceru. Jakos się dziś przez to niespodziewane szczęście nie mogę zorganizować.

Dziubek- my kupiliśmy auto w "super" stanie w kwietniu zeszłego roku a na jesień robiliśmy już silnik, bo było pobierał olej czyli coś złego robił. Wydaliśmy kasę z chrzcin na naprawę choć to była kasa tylko dla Miku przeznaczona i teoretycznie nie do ruszenia. Dobrze ze jest mały i jeszcze nie rozumie, ze rodzice defraudują jego oszczędności.
 
reklama
Ależ tu dziś cicho.... ho ho ho!!

Współczuję problemów z samochodami.... nie śpiących dzieci (sobie też!!!) i innych przypadłości.
Mikołaj sypia ostatnio w dzień 1 godzinę, czasem półtorej, potem idzie spać przed 21 i niezmordowanie wstaje przed 6 rano. On chce mnie wykończyć chyba....
 
Chciałabym złożyć zaległe życzenia dla Szymka, Tymka, Zosi, Zuzi, Michałka, Dominika, Amelki oraz niezaległe dla Klaudii :-)

Dziubek, tak to jest z tymi samochodami. My też kupiliśmy bezwypadkowy niby i w super stanie, a zaraz potem trzeba było robić remont silnika. Teraz co jakiś czas coś wyskakuje do roboty, poza tym ciągle coś odpada. Ostatnio zgubiliśmy listwę boczną i lakier nam wszędzie odłazi :eek:

Wiktoria, NO GRATULUJĘ PANI KIEROWNICO!! :rofl2:

Keyko, a jak tam Twój egzamin?

Apropos egzaminów, to mąż ma w piątek, a nie jeździł od miesiąca. Chciałabym, żeby zdał, ale chyba mało kto zdaje za pierwszym razem.

A tak w ogóle to chodzimy sobie codziennie na huśtaweczkę do parku, a Iga tak na niej wrzeszczy i piszczy z radości, że szok :laugh2:
 
Cześć dziewczyny!

Ja tylko na chwile, bo jeszcze w pracy siedze.

Dzięki za trzymanie kciuków, ale oblałam:no::confused2::-(. Pocieszam się, że w mojej grupie były osoby drugi i trzeci raz:sorry:.

A tak poza tym, to wszystkiego najlepszego dla Klaudynki :-)
 
Panna migotka ja nie jeździłam od lutego i dopiero w zaszły piątek, poniedziałek i wczoraj miałm jazdy doszkalające. W dodatku uczyłam sie na punto, a zdaję na clio. Punto są oblegane, bo ich mało zostało i wdodatku są już ardzo rozklekotane:sorry:
 
Keyko, nie martw się, zdasz kolejną razą :nerd::tak:

Szkoda, że mam tak daleko do Wrocławia, bo 1 maja jest koncert Purpli i bicie gitarowego światowego rekordu guinessa.:baffled: Buuu.:-(
 
Keyko, przykro mi że oblałaś, ale następnym razem się uda - trzymam kciuki!

Panna_migotka, fajnie macie na tych spacerkach. Powodzenia dla męża na egzaminie.

A ja jeszcze pracuję - przez kwadransik. i potem jeszcze jak dzieci usną, koszmar jakiś... i jutro ale już mniej....ufffffffffffffff
 
My tez bylismy na spacerku i na poczcie wyslac karteczki urodzinowe i na placu zabaw prawie 3 godzinki.:szok::tak::-)Klaudia wyszalala sie jak nie wiem:-D.Zaliczyla wszystkie zjezdzalnie i takie z tunelami przez ktore wchodzila i cieszyla sie bardzo:rofl2:.Musiala tez oczywiscie zaliczyc piaskownice.Byl taki placz bo nie chciala z niej wyjsc.! :sorry:Uwielbia w niej zabawe:tak: a hustaweczki tez zaliczylismy oczywiscie bo tez uwielbia sie bujac.:tak:Dobrze ze Vanesska wziela ze soba swoj wozek parsaolke dla lalek bo Klaudia przy nim smigala po placu zabaw ,a ja mogla odetchnac i sie wyprostowac.:-p
A tak wogole to witam:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Panna migotka ja nie jeździłam od lutego i dopiero w zaszły piątek, poniedziałek i wczoraj miałm jazdy doszkalające. W dodatku uczyłam sie na punto, a zdaję na clio. Punto są oblegane, bo ich mało zostało i wdodatku są już ardzo rozklekotane:sorry:
ja zdawalam na punto i punto jezdzilam zdasz zobaczysz napewno ciezko Ci na duszy ale przejdzie heh teraz latwo mowic mi ;-)a na czym oblalas ?

Iwonka zaszaleliscie z tym placem fajnie macie a co do karteczek dobrze ze sie nie pisalam na to bo bym dala plamy jakos zamieszanie nie moge wpasc w rytm ze pracuje dom praca maly sprzatanie jakos tak, ale jestem zadowolona :tak:
Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków dla wszystkich
11dobranoc4ud.jpg
 
Do góry